Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 09.07.2020.
 
Valdība ir uzsākusi nākamā gada valsts budžeta veidošanu, kas apvīta ar skarbām prognozēm par kārtējo izdevumu samazināšanu, politiķu domstarpībām ar sociālajiem partneriem par reformām valsts pārvaldē un arī domstarpībām valdošās koalīcijas iekšienē. Nākamā gada budžeta izveides stratēģija, tā ekonomiskie, politiskie, sociālie un citi aspekti būs šīvakara „Kas notiek Latvijā?” debašu temats.
1-20 ; 21-40 ; 41-44 ;
Zaķis    13:47  |  10.09.2009.

Lai vērtētu funkcijas vajag runāt tieši par ierēdņu funkcijām, kā to labi izprot Valsts kancelejas vadītāja Veismanes k-dze.Vajag par pamatu ņemt kādu valsts iestādi un sākt no administratīvām funkcijām.Ir 2007.gada 13.februāra MK noteikumi Nr.125 "Noteikumi par profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām un profesiju klasifikatora lietošanas un aktualizēšanas kārtību" un pārbaudīt vai iestādēs nav kādas liekas daļas, kas dublē klasifikatorā noteiktās darbinieku f-jas. Piem. ZM Pārtikas un veterinārajā dienestā, lai nodrošinātu bij. ģenerāldirektora padomnieku (72 g.v. pensionāru)ar vietu un labu atalgojumu, tikko kā izveidoja Stratēģisko dokumentu iztrādes un dokumentu aprites daļu,kurā ir vadītājs,2 sekretāres un 3 arhivāri.Pusei no iestādes darbiniekiem saskaņā ar minētajiem MK noteikumiem tiešais uzdevums ir pašiem izstrādāt šīs stratēģijas.Redzam šīs nejēdzības, ziņojam par tām, bet kā ar zirņiem pret sienu!Nevienem tā tautas balss neinteresē.Augšā sēdošie gudri parunā, bet nejēdzības turpinās. 

Vika(Talsi)  Fanta53@inbox.lv  00:52  |  11.09.2009.

Visu grib pielidzinat Eiropai:cenas,nodoklus.Bet to ka neviena eiropas valsts neatlaujas samazinat algas un socialus pabalstus,par to gan neruna.kapec Pareks bankas valdibadzivo dziedadam.KApec viniem nav konfiskacijas,ja jau vini noved banku lidz bankrotam.Man nogriez algu,bernu pabalsts,bet vini sanie dividentus.labak to eiropas naudu atdevusi slimnicam. 

:)    00:33  |  13.09.2009.

Tā kā valdība reformām ir par vāju, tā nedrīkst nogriezt sev atalgojumu! 

:(    00:43  |  13.09.2009.

Reformām ir par vāju ikviens, kurš prasa vai nogriež citam. 1-20 ; 21-40 ; 41-44 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: