Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 01.04.2020.
 
26.augusta publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” jau realizētās un gaidāmās nodokļu izmaiņas Latvijā vērtēja arī nacionālās aviokompānijas „airBaltic” prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks, kura paša vadītais uzņēmums pēdējās dienās guvis lielu rezonansi sabiedrībā saistībā ar lēmumu algot pilotus no ārvalstīs reģistrētas kompānijas, tādējādi daļu nodokļu nemaksājot šai, bet citai valstij. B.Fliks raidījumā uzsvēra, ka uzņēmuma uzdevums nav optimizēt Finanšu ministrijas ienākumus, bet minimizēt izdevumus.
doma    10:35  |  27.08.2009.

Izteica ļoti labas domas un vērts bija viņa vārdos ieklausīties. 

zj    13:01  |  27.08.2009.

Klausoties šo kungu, var saprast viņa algas apmērus. Varbūt ne Latvijā. Gudrs gan. Žēl tikai, ka pie Latvijas 504valsts pārvaldes nenonāk tādi vīri. Varbūt arī nonāk, bet personīgā alkatība aizmiglo smadzenes un deformē rīcību. Vispār vakardienas raidījums man beidzot patika. Žetons Domburam. Kaut vairāk tādi profesionāļi parādītos pie valsts pārvaldes, varbūt par visiem kopā kaut ko jēdzīgu arī izsmadzeņotu. Pat ja katru no viņiem vada kāda savtīga stīga. Vismaz beidzot redz, ka kādam ir normāla sajēga par lietām un ir padomā normāli risinājumi. 

iignja    16:03  |  27.08.2009.

Hā! Bet Repsītim tik viens meldiņš.....jāceļ nodokļi,jāiekasē,un ievāksim tik un tik.....no kā!!!!-no plikās tautas?Fliks ta teica ka paceļot PVN un akcīzes nodokli valdība kļūdījusies un vajadzētu atzīt kļūdas un labot.....bet Repsītis tik tālāk savas dzirnaviņas maļ un maļ....un skaita ieņēmumus kurus nekad ...NEKAD...neiekasēs no tiem no kā jau vairs nav ko paņemt. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: