Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 09.07.2020.
 
Sociālo partneru un sabiedrības sašutumu ir izraisījis gan apstāklis, ka informācija par nepieciešamību šī gada budžeta deficītu samazināt par 500 miljoniem latu tika atklāta nākamajā darba dienā pēc vēlēšanām, gan tas, ka līdz šim nav veiktas kvalitatīvas strukturālās reformas un tēriņu izvērtējums, kā rezultātā valdība šobrīd „ugunsgrēka” režīmā ķeras pie nodokļu paaugstināšanas, pensiju samazināšanas un citiem pasākumiem, kas būtiski ietekmē visus iedzīvotājus. 10.jūnija publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” sabiedrība pirmoreiz dzirdēja skaidras atbildes uz jautājumu, kāpēc tā ir noticis. Finanšu ministrs Einars Repše („Jaunais laiks”) atklāti paziņoja, ka „īstenībā mēs trīs mēnešus mānījām paši sevi”.
atis  apogi@inbox.lv  13:39  |  11.06.2009.

Paldies par video, liekas sāku apjēgt, kas tur vakar Jums bija. Nesaprotu kāpēc Jūs neuzsvērāt cien. Žanetes k-dzes piedāvājumu par neatkarīgas komisijas izveidi,kas izvērtētu valsts pārvaldes funkcijas. Tā vietā, lai mocītos divus mēnešus un atrastu kā var nesamazināt, pietiktu ar 36st un jautājumu nebūtu. Ar cieņu Atis 

Vija    13:41  |  11.06.2009.

Abiem kungiem -Kučinskim un Rozem vajadzētu labāk paklusēt, jo esošā situācija ir arī viņu roku darbs.Kas attiecas uz Repšes kungu, tad viņa entuziasms un enerģija ir manāmi noplakusi, pie kā, ja atceramies,enerģiski, pat nelietīgi piestrādāja TP Kalvīša kunga vadībā. Ja toreiz nebūtu tik sparīgi noslāpēta Repšes kunga vēlme strādāt pie valsts līdzekļu taupīšanas un korupcijas izskaušanas, tad mēs šobrīd nebūtu iekrituši tik dziļā bedrē. Savādi sanācis, ka toreizējie šovmeņi atkal "uz grauda" paņēmuši Repši, jo viņš, lūk, nemāk efektīvi un ātri strādāt! Jā, šis nu atkal ir laiks, kas dod iespēju uzpeldēt draņķiem. 

IHTrYaQBOKUb  RzMcTVfYSJS  07:49  |  05.09.2012.

Italy is your country then! We are surdounred by figs here, we even planted a tree that we dug up again and gave away...How did your stomach feel after eating all those figs byw? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: