Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.11.2020.
 
27.maija publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” (KNL) finanšu ministrs Einars Repše no partijas „Jaunais laiks” sabiedrībai definēja savu nostāju par budžeta grozījumu pieņemšanu, sarunām ar starptautiskā aizdevuma piešķīrējiem un mājasdarbu izpildi. Viņš gan uzsvēra, ka to „netraktē” kā mājasdarbu pildīšanu un budžets mums ir jāgroza nevis Starptautiskā Valūtas fonda, bet ienākumu dramatiska samazinājuma dēļ, bet vēlāk raidījumā pats atzina, ka šobrīd Latvijai nav skaidra iespēja turpmāk brīvi aizņemties līdzekļus citur. Bet tādējādi SVF un Eiropas Komisijas prasību izpilde ir priekšnoteikums tam, lai mēs varētu turpināt dzīvot uz parāda, jo budžetā gan šobrīd, gan pēc grozījumu veikšanas ir plānots ievērojams deficīts.
Santa  rebecca2038@inbox.lv  11:54  |  28.05.2009.

Raidījumam jāsaucas nevis ''KNL'' bet ''KNL Hard Talk'' 



Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:



         Dalibnieki         


Autors: