Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 21.01.2021.
 
„Kas notiek Latvijā?” turpina tēmu par Eiropas Savienības fondu tehniskās palīdzības līdzekļu izmantošanu resoros, kuros deklarēta īpaša taupīšanas nepieciešamība. Kamēr Izglītības ministrijā bijušais politiķu un augstu amatpersonu padomnieks bez konkurences kļūst par pretendentu labi apmaksātam eksperta līgumam, Veselības ministrijā iepērk uzkodas un dzērienus informatīvajiem pasākumiem, semināriem un sanāksmēm. Izmaksas līdz pat 12,6 tūkstoši latu ir vairāk nekā citās ministrijās, un dažviet šādus izdevumus vairs vispār neparedz.
doma    18:41  |  15.04.2009.

nauda nesmird parazitisms aug un zel, bet sausais atlikums 0 

vdz    20:07  |  15.04.2009.

Ir tā pierasts pie uzdzīvošanas par valsts naudu, ka tā ir kļuvusi par normu. Ja tagad kāds grib kaut ko atņemt, tad sapratnes vietā parasti ir liels aizvainojums.Tas pats ir ar tām milzīgajām algām, cilvēki tā pieraduši un tā aizņemti ar sevi, ka ir pilnīgi vienalga,kas notiek valstī.Eglītis tikai čīkst un baida sabiedrību, bet padomāt pašam un likt to darīt saviem ierēdņiem negrib, jo mainīt vienkārši neko negribas. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
ES struktūrfondi  

     Kas notiek ar ES fondu 2007.-2013.gadam apguvi?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: