Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 13.06.2024.
 
Kamēr tiek spriests, ka pacientu neoficiālo maksājumu jeb tā saukto „pateicību” pieņemšanu vajadzētu padarīt par nelikumīgu, to pieprasīšana ir aizliegta jau tagad. Tomēr par šādu pārkāpumu ir izdevies sodīt tikai vienu ārstu.
kkk    16:35  |  17.01.2008.

Vispār jau tās pateicības varbūt arī īsti nav pateicības. Ja tev tēvs ir iekļuvis slimnīcā, un tu saproti, ka ja tu nemaksāsi, tad par viņu neviens nerūpēsies, tad tu būsi tik pateicīgs, cik vien spēsi. Ja vēlies - vari mēģināt cīnīties, un riskēt ar sev tuvā cilvēka veselību vai dzīvību. . Neko nesaku par to, ka ārstiem ir jāsaņem atbilstošs atalgojums.Bet "pateicību" (jeb, saucot lietas īstajos vārdos, kukuļu) legalizācija neko nedos, ja šo pateicību apjoms nebūs noteikts. . Jo, arī esot pateicīgs ārstam, tu jau nevari zināt, ka kāds nav bijis pateicīgāks par tevi, un tavs tēvs tik un tā netiks atstāts novārtā. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: