Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.05.2020.
 
2010.gada budžeta projektā ir iestrādāta virkne izmaiņu nodokļu jomā, no kurām daudzas saistītas ar iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) – to skaitā ar IIN neapliekamā minimuma samazināšana no 35 līdz 25 latiem mēnesī, kā rezultātā valdība cer papildus iegūt 17,2 miljonus latu. Taču šī minimuma samazināšanai iebilst gan sociālie partneri, gan aizdevēji, tāpēc 28.oktobra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” iesaistītie asi debatēja par to, vai šis solis ir jāveic, un nonāca līdz secinājumiem par grābekļiem un impotenci.
juris bogdanovs    16:29  |  29.10.2009.

Cīņas par un ap budžetu ir tas pats, ja kara laikā kādā pusē visi vadošie darbinbieki kautos par to, kā pārdalīt putras katlu visiem karavīriem, kad putras ar katru dienu paliek mazāk un mazāk, kamēr tajā pat laikā viņiem visiem redzami tiek apkauta viņu armija, daudzi mūk utt., bet šiem tik mazumā ejošās putras daudzums ir vienīga nozīmīgā problēma..., kura atrisināšot kara gaitu... Sācis jau apnikt šis temats, pie kam jo vairāk, ka tāda muļļāšanās tur vien ir. UN tiešām arvien vairāk nostiprinās deja vu sajūta, ka gadiem ilgi tiek runāts viens un tas pats bet viss paliek kur bijis. UN tā kriminālā situācija ar to, ka Latvijā ir de facto regresīvie nodokļi, ir vienkārši nožēlojama. Noziedzīga un nožēlojama. Pat NĪ samazināja, bet palielināja neapliekamo IIN, kas nozīmē, ka %-centuāli atkal uzlika lielaku slogu nodokļu uz tiem, kuri jau dzīvo zem nabadzības sliekšņa un vispār neko nemaksās jo nav naudas. Diez vai SVF arī ir tik aprobežoti, ka neko no tā neredz un nesaprot? 

Madris    17:24  |  31.10.2009.

Galvenais arguments pret progresīvo nodokli, ka visiem algas nebūšot augstākas par noteikto robežu vispār ir muļķīgs, jo tad algas nauda paliks vai uzņēmuma peļņā jeb citur.Aplokšņu algu jautājumu arī tas nerisina, jo tagad arī, kas krāpjas, tas maksā aploksnēs. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: