Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 19.07.2024.
 
Sestdien pēc kārtējās ārkārtas sēdes valdība paziņoja, ka politiski lēmums par valsts budžetu 2010.gadam pieņemts, atliek tehniskā izstrāde. Taču pēc Latvijas partneru un kreditoru pretenzijām Stokholmā, Briselē un vēl citur, darba kārtībā atgriežas jautājums par citādu budžetu. Ko darīt, kādas ir Latvijas iespējas un riski – tā ir šīvakara „Kas notiek Latvijā?” raidījuma tēma.
1-20 ; 21-40 ; 41-54 ;
Pauls    22:49  |  07.10.2009.

Tās Kraukļa replikas traucē! Vai viņš gadījumā nav iereibis? 

sos    23:01  |  07.10.2009.

Ai, Eu tante riktīgi izgrieza pogas mūsu "politiķu "armijai :-) Kraukļa kungs, kā 9-jā mēnesī pūta un elsa.... No pārējiem,izņemot LNT un opozīcijas pārstāvi, tiešām nekāda tolka nebija!!! Kā jau "Panorāmā "rādīja- mūsu ministru prezidents un labklājības ministrs ir ļooti(!) labi oratori un vienkārši super pārliecinoši(!) spēj atbildēt svešvalodā!!! Come on investori :DD vēl varat paspēt uz pēdējo Party iekš to Lettland :DDD Skumji, bet fakts!!! 

margarita    23:02  |  07.10.2009.

aizdevumu mēs dabūsim, jo, ja Latvija uzmet parakstīto līgumu un Eiropas Komisija nekādīgi nevar mums to aizdevumu ieskapēt, tad zviedru bankas iet pa burbuli, un nav zināms vai tik tas neizraisītu pasaules finanšu krahu...ko, protams varētu izmantot jaunās supervalūtas ieviestgribētāji dolāru karaļiem par ērrastībām.Tāds secinājums pēc šodienas visām diskusijām. 

to margarita    23:08  |  07.10.2009.

un Latvija būs uzmetusi pasaules finanšu tirgu:-) paliksim vēsturē ar trekniem burtiem ;-)) 

vērtētājs    23:14  |  07.10.2009.

Novērtējot raidījuma ietekmi uz mani jāsecina, ka Kraukļa kunga nekorektā rīcība zināmās epizodēs, sarunās ar kolēģiem, raidījuma vadītāju un viņa viesiem bija radīja nekompetenta sabiedrības locekļa iespaidu. Vienu brīdi manī virmoja pat kaut kas līdzīgs naida jūtām. Tās apslāpēju, jo būtībā tāds viņš ir savas politiskās nepilnvērtības dēļ. Bez tam neesam pazīstami! Kā pieņemamu vērtēju pārējo dalībnieku uzstāšanos, izņemot vienu. Izņēmums ir ārkārtīgi profesionāla speciālista iespaidu atstājošā Iveta Šulca. Šīs personas viedokļa perentācija bija pārliecinoša. Kontrasts kompetencē starp viņu un jau minēto Kraukļa kungu! Raidījuma noslēgumā minētā samierināšanās ir tas, ko persoīgi es gaidu nu jau gadu. Un to novēlu visai Latvijai. Jo bez kompetences sapārošanas ar nekompetenci rezultātu nebūs. 

Andris Z    23:16  |  07.10.2009.

Domājot par latvijas šodienu man nezin kādēļ atmiņā uzausa vectēva stāstītais. Viņš 1917. gadā revolucijā bija Pēterburgā. Un visvairāk viņu pārsteidza viena lieta. Pirmais ko darīja uzvarētāji bija; viņi pied---ā Ziemas pils zāles. Mūsu politiķi neizskatās pēc neizglītotajim krievu zemniekiem, bet rīcībā ir kaut kas kopējs. Es redzu tos, kurus padomju laikos sauca "ņesuni", bet neredzu SAIMNIEKUS. 

100%prognoze    23:22  |  07.10.2009.

1)aizdevumu dabūsim, miljonus samazināsim, 2)griezīs, protams, pensionāriem, policistiem, skolotājiem, mediķiem-konkrēti, vidējam med.personālam, 3)stagnācija turpināsies, jo aizdevums nodrošina pie siles esošajiem stabilus ienākumus, 4)un tā, griežot katru gadu, paliksim ēst,d.i.r.s.t.,un humpalu līmenī, 5)izglītotā un garīgā tautas daļa aizbrauks,gan jau ar laiku iekārtosies un atradīs sev pielietojumu, jo šeit, Latvijā, tādi cilvēki nav vajadzīgi..... Secinājums-latvieši-debila nācija. p.s.- pretīgi bija klausīties, ka lielākie budžeta ēdāji ir pensionāri, skolotāji un slimotāji.Nevis valsts dod pensionāram, bet gan atdod parādu cilvēkam, kurš mūžu strādāja, radīja vērtības un maksāja nodokļus. Skolotāja darba produkts ir izglītots un valstij derīgs cilvēks, turklāt arī skolotāji maksā nodokļus, lai uzturētu parazītu varzu-valdību(diemžēl, Latvijas gadījumā tā ir)Slimais ir maksājis gan nodokļus, gan apdrošināšanu, un slimības gadījumā valsts viņam atdod iepriekš iemaksāto.Nav jēgas šai valstij maksāt nodokļus-labāk paši sev ietaupīsim gan vecumdienām, gan slimajām dienām.Un tiešām, Lāčplēši un CO, ejiet d.i.r.s.t.!!!!-iespējams, pēc šīs procedūras mazināsies intoksikācija jūsu smadzenēs.Un padomājiet par to, ka šai valstī nav nevienas vērā ņemamas ražojošās nozares.LMT tikai pārdod pakalpojumu un tirgo ārzemēs ražotos mobilos telefonus.Un savā laikā LATTELECOM iepirka nekvalitatīvas centrāles, lai gan VEFĀ ražotās bija pasaules līmenī...nodevēju tautiņa esam..... 

U fo  tiem, kas lasa  23:24  |  07.10.2009.

Noskatoties raidījumu, man personiski radās tikai viena doma- kad reiz tie nekompetentie, zaglīgie, bezatbildīgi kleptokrātiskie valsts vadībā esošie politiķi vienreiz "tīsies miglā". Tā vien izskatās, ka viņi pat nelielu kolhozu nespētu vadīt, jo dzīvo kā "tauriņi viendienīši", bez jebkādas kompetences vadībā, bez jebkādas atbildības sajūtas, bez spējas risināt jautājumus sistemātiski, paredzot to konsekvences, dzīvo pēc principa "gan jau"... Tāds "kupi-prodai" valsts mērogā... Tā vietā,lai LR pilsoņiem būtu skaidra izpratne par ikvienu valdības pieņemto lēmumu, tā ietekmi ilgtermiņā uz dzīvi un darbu, veidoto darba, ekonomisko u.t.t. vidi, nosacījumiem, noteikumiem, lai būtu pārliecība par patiesi efektīvu darbību, būtu iespēja plānot un darboties, mūsu "kolhoznieki valdībā" uzstāda mistisku mērķi "sabalansēt budžetu", it kā pārējais tad atrisināsies pats no sevis. Un kur tad nu vēl tā pastulbā solīšana visiem, gan EU, gan pašmājās... Liekas, ka "krīze" sākās jau 2003.g., kad iestājāmies EU un NATO, pazuda valdībai jebkāda vīzija un spēja valsts attīstībā, netika pieņemti nekādi plāni, netika veidoti nekādi uzkrājumi un ilgtermiņa projekti. Viss tika darīts "no rokas-mutē" aizņemoties un aizņemoties... Un pats stulbākais- pašlaik nekādi netiek domāts kā atpelnīt ar to, kur tika investēts. Tas viss tiek norakstīts (vai varbūt atkal par lēto izzagts). Man nav ticības, ka aizdevumi tiek izlietoti mērķtiecīgi valsts labklājībai... Ar tiem tiek aizbāzti "trekno gadu" caurumu, kur vēl joprojām barojas partiju parazīti... Prieks bija redzēt patiesi augsta kaluma profesionāļus- Bindes k-gu un Šulces k-dzi, kuriem tiesiskās saistības, ilgtermiņa redzējums, zināšanas savā jomā nav tukši saukļi... Bet ak vai, izskatās, ka, tāpat kā Sudrabas k-dzes teiktais, valdības analfabētiem no valdošām partijām (Tautas partija, Zaļo zemnieku partija, LC/LPP etc.) tā ir "ķīniešu ābece"... 

100% p.s.    23:28  |  07.10.2009.

Par tievējamām zālēm amerikāņiem-tas tiešām bija prikols....industrija pasaules līmenī.Un trāpīgi raksturoja runātāja intelektu un saimniecisko domāšanu:) 

fans  dineks@one.lv  23:31  |  07.10.2009.

gaidu ar nepacietību šos raidījumus katru trešdienu,tikai žēl ka domburu jānis reti kad uzdod konkrētus jautājumus.viens piemērs bija pagājušo trešdien kad repše beidzot sāka apmēram stāstīt kur tad īsti aiziet tā aizdevēju nauda ,bet tad kāds pēkšņi iejaucās un sākas citas debates .bet tauta taču vienreiz grib zināt =jo tiešām domā ka tā nauda iet tikai pareksam un zviedru bankām.varēji jau jāni patīt to lietu tālāk,bet diemžēl tas notiek katrā pāraidē.kaut vai šovakar ar to dāmu kas pārstāvēja eiropas komisiju.viņa taču gribēja tik daudz stāsrīt bet te krauklis ar savu stenēšanu un vējonis ar savu izcilo latviešu dialektu ka viss atkal palika karajoties gaisā.man patika tā diskusija kurā piedalījās baiba sipeniece.viņa kā naglai pa galvu un čau.tā ka visi saprot ja nevari atbildēt tad sarksti un bālē kā bijušais ārlietu ministrs lūk tā ir lieta. 

Rrrrr    00:05  |  08.10.2009.

Raidījumā bija vieni vienīgi buržuji! 

tm    00:54  |  08.10.2009.

Vienmēr esmu bijis fans, bet pēc pēdējām 3 pārraidēm: Dombur, Jūs esat ieciklējies: gan nespējā pasniegt tēmu nedaudz viņpus cipariem, gan arī cilvēku izvēlē. Pierādījums tam ir Jāņa iekrišana uz Kraukļa komentāru, ka valsts pārvaldē 500 miljonus neatrast. Visdrīzāk, ka neatrast. Tāpāt kā nekur citur, jo 500 miljoniem vajadzētu būt visu pārdomāto pasākumu summai, nevis izmusuma soļiem pēdējā brīdī dzēst ugunsgrēkus. Vienīgā svaigā gaisa plūsma bija Iveta Šulca, kuru līdz šim laikam novēr†ēju pārāk zemu. 

ppp    08:27  |  08.10.2009.

Vakar vienīgi Iveta Šulca un Urbanovičs izskatījās sakarīgi un ar savu viedokli. Pārējie patiešām tādi Ķepas sūkātaji (V.D, R.V.) vai Lāčplēši (V.A.Krauklis, Krīgers).. Ja mēs varētu I. Šulcai samaksāt, varbūt viņa jāaicina Lācīša vietā vadīt valdību un veikt reformas? 

Jāni    12:05  |  08.10.2009.

Nākamo reizi lūdzu izvērtē un dod ilgāk vārdu- nepārtraucot, tām gudrākajām galvām, kā piemēram Šulcas kundzei!! Bet Tu vēl ņem un uzklausi Kraukļa murgus, pluss vēl piekrīti viņam- ka neatrast- šausmas!!! Tad jau labāk raidījums varēja būt trijatā- Šulce, dombrovskis un Tu, tam būtu bijusi lielāka jēga, jo cilvēki būtu sapratuši daudz vairāk, ja runātu pa konkrēto!!! Nav jēgas aicināt studijā stenētājus:DDD Cerams, ka ieklausīsies!!! 1-20 ; 21-40 ; 41-54 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: