Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 01.04.2020.
 
Pēc ieilgušajām neskaidrībām par to, ar kādiem nosacījumiem no nākamā gada ar nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) jāapliek mājokļi, tai skaitā pasargājot mazāk turīgos iedzīvotājus no „nepaceļama” sloga pieauguma, šo jautājumu centās risināt arī 26.augusta raidījuma „Kas notiek Latvijā?” (KNL) dalībnieki. Tomēr ekspertiem un politiķiem arī šoreiz neizdevās pārliecināt citam citu, turklāt finanšu ministrs Einars Repše („Jaunais laiks”) kā ministrijas virzītos priekšlikumus prezentēja tādus, kas ir pretrunā partijas biedra, premjera Valda Dombrovska gan pirmdien, gan šodien paustajai pozīcijai.
Ieva    09:10  |  29.08.2009.

Versija, ka neatliekamais minimums būtu jāatceļ, lai visādi tur Vecrīgā un līdzīgās vietās dzīvojošie neizvairītos, likās interesanta, tikai tas rezultāts, ka mazākie maksās vēl vairāk....Un nesaprotu, kāpēc nevar ņemt vērā arī kadastrālo vērtību un varbūt arī dzīves ilgumu konkrētajā vietā. Pārbaudīt grūti? Bet visiem nepieciešamajiem datiem taču ir jābūt elektroniskajā sistēmā? 

Aiga    17:55  |  29.08.2009.

Valsts visu šo gadu laikā nav uzcēlusi nevienu dzīvojamo namu (nu labi, pāris, uz vecajiem karkasiem priekš bomžiem), tādēļ uzskatu, ka tai arī nav tiesību prasīt šo jauno nodokli. Nu labi, lai izvairītos no turpmākām nenormālām spekulācijām - apliekat no otrā īpašuma, pat kaut vai no pirmā mājokļa 200-tā vai 250-tā m2. Tad būs apliktas ekskluzīvās platības. Tagad šis nodoklis mazliet atsauc vēstures grāmatās aprakstītos feodālisma laikus. Un tie 50 m2 dzīvokļiem un 100 m2 mājām, kas esot FM mīļākais variants - tas jau nu vispār galvās varēja ienākt tikai īpaši glupiem cilvēciņiem, un galu galā, kādēļ tāda diskriminācija starp māju un dzīvokļu īpašniekiem? Tiem, kas nevarēja atļauties māju, jāsāk maksāt jau no 51. m2????, pat neskatoties uz to, cik cilvēku tajā saspiestajā miteklītī dzīvo? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: