Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.09.2020.
 
edgars  zaikaaasap@inbox.lv  13:22  |  21.08.2008.

kas vaitad tiešām latvijā nāv neviena saprātīga cilvēka?!lv valstij pašai naudas nāv un vēl te dāvina citiem,cik daudz mums kāds dāvina?!un kāpēc latvijai jāsūta savi puiši kaut kur uz citurieni savus cilvēkus mirt,kas tiešām varas vīriem nāv kauna,jau dzimtenē liek mirt iedzīvotājiem,vēl sūta citu tautu aizstāvēt!!ko ta mēs tur līdīsim ar saviem diviem tankiem, un lidojošo konservbundžu!!!kas tiešām latvija ir tik debīla ka nesaprot to ka krievija neatstās to tā uz vietas ja kāds nostāsies pret viņu,vaitad krivijai ir pienākums barot citus?!?!viss ko varu pateikt,ir jādomā uz priekšu, neviens mums nepalīdzēs,ja krievi sāks sakcijas pret mums,un tad jau čau.... 

vasjad    08:56  |  26.08.2008.

Kas ir „Livi”? „L”ieko „I”dioti „V”alstī „I”zrīko „R”referendumus. Tai vietā lai 1 vajadzīgo – par Abreni, sataisīja 2 cirka priekšnesumus par 2 miljoniem! Kas ir „Latvija”? „L”ohi „A”pvienojas „T”ruli „V”ienīgi „I”diotiskajās (partijās) – „JA”!!! Ko deva valoda? Tai vietā lai ievestu Eiropas valūtu, sprieda par to nosaukuma pareizrakstīšanu! Tagad zinām, kā pareizi rakstīt latviski valūtu, kuru nekad neievedīsim Latvijā, jo drīz atkal pievienosimies Krievijaji un latus nomainīs ne euro, bet pierestais rublis! T.k. konstitucionāla tiesa nolēma, ka nevar tauta referendumā spriest par valsts pamatiem – teritoriju, tad sanāk, kā Latvija nav Satversmes tiesas. Ja nav Satversmes tiesas, tad nav un Satversmes. Ja nav Satversmes – tad Latvija mūsdienīga ir nekonstitucionāla valsts. Ja ir nekonstitucionāla, valsts – tur nav demokrātijas. Ja nav demokrātijas, tā ir diktatūras zeme. Un pret Latviju jāievieš sankcijas par to visām demokrātiskajām valstīm! Atdodot Abreni, Latvija, ES, NATO paradīja KF, ka tie baidās no tās un ļāvuši Krievijai uzbrukt Gruzijai! Latvija ir vainīga jaunā kara izraisīšanā un PSPS veidīgas valsts atkal apvienošanā. Par Abreni nekādu kompensāciju – tā ir KF teritorija. Ja grib – lai tie depiki, kuri to atdeva Krievijai, balsojot – un maksā no saviem līdzekļiem un no savām zemes īpašumiem atdod zemes!!! 

nswap  news.nswap.info  21:47  |  27.08.2008.

latvijas varasvīri un varassievas, atbalstot gruzijas teritoriālo vienotību, varētu pie reizes piebalsot arī šī gada sākumā buša sacītajam, par to, ka izraēlai nepieciešams pārtraukt pirms 40 gadiem sagrābto palestīniešu zemju okupāciju ;) latvijas varasvīriem un varassievām taču nav divkāršo standartu starptautiskajās lietās? ) Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: