Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 15.07.2024.
 
Darba grupa pabeigusi strādāt pie plāna veselības aprūpes neoficiālo maksājumu jeb tā saukto "pateicību" ierobežošanai. Paredzēts beidzot grozīt Administratīvo pārkāpumu kodeksu (APK), lai noteiktu atbildību par naudas ņemšanu un arī došanu, ja pakalpojumu jau apmaksājusi valsts vai pašvaldība, kā arī noteikt, ka ir jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis, ja ir saņemts dāvinājums atlīdzības nozīmē. Taču attiecībā uz galveno risinājumu – atalgojuma paaugstināšanu – ministrija joprojām ir gatava solīt mazāk, nekā eksperti uzskata par nepieciešamu.
vasjad    10:21  |  04.04.2008.

„Nav pilnīgi vēselu cilvēku” - ir tikai ar neuzstāditām, nenoteiktajām diagnozēm. Un to pierāda gadījumi, kad mers, miljonārs negaidīti saslimo tieši kad pret vinu izvirza zpsūdzības prokuratūra. Vai cits slimo krimprocesā laikā. Protams siem cilvēkiem vajag izteikt pateicūbu ārstiem par "laikus" notekto diagnozi. Un Hippoapkrātām par zvēresta "nodošanu" "pa kresi"! Ir šāda, ļoti līpīga slimība - "sa4kovas dziedzera iekaisusms" („SDI”). Ar to slimo tikai kad draud nepatikšanas. Un diagnozes noteikšana ļoti dārgs process, bet to ārstēšana - vēl ilgāka un naudīgāka! Un to pārtrauc tikai labvēlīgs tiesas spriedums vai fantastiskais gadījums - ārstēsanai vajdzīgo līdzeklu trūkums. Prognoze - dzīvei nav bīstama! Kaut saslimo visietekmīgākie Latvijā cilvēki. Lai pa īstam noteiktu „SDI” diagnozi, vajag neatkarīgas komisijas apstiprināšana. Ja komisija atteiks, tad ārstam, kurš nepareizi konstatēja diagnozi, atņemt ārsta licenci! Un sodīt viņu ar krūzi, pilnu līdz malām ar indi. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: