set_attribute: block [Raksts_Comments_0] not found! Kas notiek Latvijā?
  Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 15.07.2024.
 
Epopeja ap pacientu materiālajām "pateicībām" ārstiem, ko izraisīja Valsts prezidenta amata kandidāta Valda Zatlera atzīšanās par nelegālas samaksas pieņemšanu, pakāpeniski sasniegusi vismaz pāris atskaites punktus. Pirmkārt, jautājums ir, vai Zatlera ienākumu pārbaude kļūs par absurdu teātri vai pienācīgu likuma interpretācijas paraugu. Otrkārt, vai valstiska rīcība, risinot sistēmas problēmas, būs tikai imitējoša akcija vai arī tā izraisīs principiālas izmaiņas veselības aprūpē. Vakar "Kas notiek Latvijā?" bija mēģinājums, galvenokārt pacientu un vēlētāju priekšā, izvērst atbilžu meklējumus uz šiem jautājumiem, pulcinot vienkopus atbildīgos un kompetentos cilvēkus ar dažādām pozīcijām, statusiem un atbildībām Diemžēl šobrīd, šķiet, esam ļoti tālu no konsekvencēm.


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: