Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.06.2024.
 
Šonedēļ Saeimai galīgajā lasījumā jālemj par grozījumiem likumā „Par autoceļiem”, kam jārisina problēmas ar autotransporta rindām uz Latvijas un Krievijas robežas. Satiksmes ministrijas (SM) Saeimā iesniegtie grozījumi likumā „Par autoceļiem” maina auto stāvlaukumu regulējumu, kas rada šaubas, vai ieguvēji no šiem likuma grozījumiem nebūs atsevišķi uzņēmēji, kam jau pieder īpašumi pie robežkontroles punktiem.
kaspars    18:18  |  07.11.2007.

Nu tāds padumjš un nesagatavots viedoklis, bet - 1) Vai nebūtu jāstradā pie jaudas palielināšanas, lai rindu vispār nebūtu? 2) Cik gan traki daudz izmaksātu tas pleķis, kur iebraukt un gaidīt savu numuriņu gluži ka bankā? 3) Skaidrs, ka veiklie zēni zemi ir nopirkuši gan pie robežpunktiem gan citos strtēģiskajos punktos un ne jau rudzu audzešanai, bet vai tiesam nav iepejams ieviest kadu sakarigu sistēmu, kā nepārmaksājot to zemi iegūt valsts īpašumā? un visbeidzot - stāvlaukums var būt arī 20 km pirms robežas, vieta tak pietiek! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: