Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.05.2024.
 

Valsts, atbildība, demokrātija: kas mainās un kam jāmainās

Iekšpolitika

07.11.2007. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 39
Šīvakara raidījumā „Kas notiek Latvijā?” LTV studijā tiešraidē debašu tematika ietvers rīkotāju, runātāju un uzrunāto atziņas pēc tautas sapulces Doma laukumā, kā arī versijas par Latvijas politikas un valsts attīstības scenārijiem, kontekstā ar valdības darbību vai demisiju, sastāvu un lēmumiem, Saeimas atlaišanas versijām un tamlīdzīgi.

Raidījumā tika aicināti piedalīties Saeimā pārstāvēto partiju un apvienību līderi, ar Ministru prezidentu Aigaru Kalvīti priekšgalā. Tomēr Tautas partija atbildību par notiekošo valstī sabiedrības priekšā acīmredzot nesaista ar pirmajām personām, jo raidījumā piedalīties tika deleģēts Saeimas Budžeta komisijas priekšsēdētājs Kārlis Leiškalns. Arī LC/LPP neuzskatīja par nepieciešamu deleģēt kādu no līderiem un tās pārstāvis būs Saeimas deputāts ģenerālsekretārs Vitālijs Aizbalts. Raidījuma vadītājs Jānis Domburs abu partiju pārstāvjiem izteica aicinājumu tomēr mainīt šo izvēli un raidījumā piedalīties partiju līderiem. Pēc šī uzaicinājuma kā TP pārstāvis raidījumā tika nosaukts Saeimas frakcijas vadītājs Māris Kučinskis. Uz jautājumu, kāpēc nepiedalās demisionējošais premjers un partijas priekšsēdētājs Aigars Kalvītis, viņa preses sekretārs Arno Pjatkins atbildēja: „Kalvītis ir aizņemts sarunās ar partijas biedriem.”

ZZS pārstāvēs zemkopības ministrs Mārtiņš Roze, TB/LNNK – Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Māris Grīnblats, „Jauno laiku” – partijas valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš, „Saskaņas centru” – apvienības priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Nils Ušakovs, PCTVL – Saeimas deputāts Juris Sokolovskis.
Debatēs piedalīsies arī tautas sapulcē Doma laukumā runājušie – rakstniece Andra Neiburga un uzņēmējs Edgars Štelmahers, pēdējo protesta pasākumu rīkotāji – laikraksta „Dienas”galvenā redaktore Sarmīte Ēlerte un sabiedrības „Delna” vadītājs Roberts Putnis, Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs Pēteris Krīgers, politoloģe un Stratēģiskās analīzes komisijas vadītāja Žaneta Ozoliņa, jurists un bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aivars Endziņš.

Raidījuma sākums LTV 1.kanālā plkst.21.20. E-pasts skatītāju viedokļiem un jautājumiem knl@knl.lv


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: