Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 05.12.2020.
 
Šīvakara raidījumā „Kas notiek Latvijā?” LTV studijā tiešraidē debašu tematika ietvers rīkotāju, runātāju un uzrunāto atziņas pēc tautas sapulces Doma laukumā, kā arī versijas par Latvijas politikas un valsts attīstības scenārijiem, kontekstā ar valdības darbību vai demisiju, sastāvu un lēmumiem, Saeimas atlaišanas versijām un tamlīdzīgi.
1-20 ; 21-39 ;
Velaskēzs    12:02  |  07.11.2007.

Man ir jautājums? Vai tiešām neviens nav pamanījis, ka šī sasaukuma Saeima ir nelikumīga? Priekšvēlēšanu aģitācijas laikā dažas partijas pārsniedza atļautos tēriņu griestus. Bez "pozitīvisma" kampaņas LPP/LC vispār nevajadzēja būt Saeimā, bet TP bija jāpaliek mazākumā. Cik likumīgs ir tas viss, kas notiek pēc nelikumīgām Saeimas vēlēšanām? Cik likumīga ir Kalvīša valdība un cik likumīga ir Zatlera nokļūšana prezidentes (vēl joprojām daudzi tā saka - prezidentes, ne prezidenta) pilī. 

Rubenss    12:22  |  07.11.2007.

Vispār labs tēmas formulējums, prātoju, ko Domburs izvēlēsies šajā neskaidrajā situācijā. Dombur, visi mani paziņas skatās Tavu raidījumu, būtu man miljoni, es tev 1 no tiem uzdāvinātu par labu darbu. Citādi man bail, ka mūsu bēdīgajā un bezcerīgajā valstiņā tu beigās nezaudē entuziasmu, kas nepieciešams tavam darbam. 

Ticiāns    12:28  |  07.11.2007.

Velaskēz, Tev, protams, taisnība, bet mini 3 reizes - ko tu šajā valstī vispār vari ietekmēt? Paskaties šodienas "Dienā" uz tiem baisajiem plebeju purniem 1.lapā - nu īstas karikatūras. Tā kā Domjē Francijā zīmēja ap 1830.gadu - "Likumdevējs vēders". Tādi paši purni vairumam mūsu parlamentēriešu. 

  12:30  |  07.11.2007.

PAsakā par karali, kad mazais bērns iesaucās, visiem zināmo frāzi, visi attapa, bet mums, kaut kā saima un valdība stāsta, ka tā ir demokrātijas izpausme un viss ir kārtība. Lai pasaka būtu īstenība, kādreiz kāds krieviski to dziedāja. 

omīte  negribulis@inbox.lv  12:32  |  07.11.2007.

Dombura k-gs uzaiciniet arī kādu no malas,nu kā toreiz ,kad bija Baiba,lai tak kāds nekautrējoties ,skatīdamies acīs var tiem partiju līderiem ko pateikt 

Guntis    12:45  |  07.11.2007.

Cik likumīgas, tiesiskas, atbilstošas satversmei utt ir koalīcijas padomes pašreizējā veidolā? Tauta ievēl 100 deputātus, kuriem it kā uzticas. DEPUTĀTI veido frakcijas, koalīcijas un koalīcijas padomes. Taču patreiz koalīcijas padoēs darbojas un pieņem valstiskus lēmumus atsevišķi politiķi, kuriem tauta nav devusi uzticības mandātu (TBLNNK gadījumā Straumes kungs).Vai tas ir OK? 

ķirsis    12:46  |  07.11.2007.

Omīt, tu domā, ka tagad Baiba ko objektīvu pateiks? Viņa ir pat ļoti subjektīva savos vērtējumos. Mani šorīt pēc baisajām ziņām par ugunsgrēkā sadegušajiem (zināmā mērā to arī var "piesiet" gan Saeimai, gan valdībai, jo cilvēki ir jau pārāk tālu novesti savā trūkumā, izmisumā, utt.) nedaudz iepriecināja Neatkarīgās izteikumi par to, ka Kalvītim būs vien jāpaliek par valdības galvu un pašam jāstrebj paša ievārītais, jo diez vai kāds gribēs kļūt nepopulārs, mēģinot izlabot situāciju. :) 

ķirsis    12:51  |  07.11.2007.

Man prieks, ka dikti sen neesmu piedalījusies nevienās ne Saeimas, ne pašvaldības vēlēšanās, jo tikai šo pasākumu ignorēšana var likt mainīties kaut kam. Ne velti Vaira pirms pēdējām Saeimas vēlēšanām tā apelēja pie vēlētāju apziņas, ka var ko mainīt ar jauniem deputātiem, ka jāiet viņus izvēlēt. Bet, līdzīgi kā ES referendumā, kur liela daļa nobalsoja pret iestāšanos, tomēr dīvainā kārtā mēs tur iekļuvām, arī šajā Saeimā kaut kā dīvaini sadalījās tās iespējas. Un tas nu nozīmē tikai vienu - ja man ir tiesības vēlēt, es varu arī neiet vēlēt, ja neatrodu NEVIENU vērā ņemamu partiju, jo par atsevišķām personālijām jau nav iespējams balsot, tikai pavirzīt viņas sarakstos. 

Haralds    13:25  |  07.11.2007.

Patreiz aktualizējas tie jautājumi, kas brieda ļaužu apziņā ilgāku laiku. Tam visam cauri vijās politiķu atbildības mēraukla, par ko varākos raidījumos politiķi tika jautāti, bet nekad netika dota atbilde. Ir jābūt jelkādai atgriezeniskai saitei starp Valsts varu un tautu arī starp vēlēšanu teātra izrādēm. Ir jābūt reāli taustāmai iespējai ja ne atlaist Saemu, tad vismaz ietekmēt viņu darbu ikdienā. Ja reiz mēs esam viņu darba devēji, tad jābūt iespējai arī noteikt darba attiecību noteikumus. Lai gan ir zināma diezgan stingra partiju hierarhija, tomēr, man liekas, bez totālas visas Saemas atlaišanas, būtu jābū iespējai arī "atlaist no darba" kādus konkrētus cilvēkus. Tam visam būtu jābūt ar kautkādu ātrāku procesa virzīšanas iespēju. ****** Ja ķeras pie konkrētiem jautājumiem, man viemēr gribējies uzzināt atbildi uz matemātiski vienkāršu jautājumu, kas saistās ar tautas masās notiekošiem procesiem. Ja tiek savākti 1/10 vēlētāju paraksti par likuma grozījumu, kas būtu nepieciešamais balsu daudzums referendumā, vai CVK to jau nevar klasificēt, ka referendums jau ir noticis un ir jāvirza process par vienu pakāpi tālāk? ***** Ja runā par lozungiem, es tomēr gribētu redzēt saukli - "Par tiesisku un morālu Latviju", jo kā jau raidījumā par Loskutovu tika pateikts, ka likumu var "interpretēt" kā tik nevajag. Aiz tiesas darbiem, līdz noklus interese par tiem, var slēpties jebkurš un bez sirdsapziņas pārmetumiem darīt savus nedarbus tālāk. Šajā sakarā interesants morālo vērtību dubļos mīdīšanas paraugs ir labklājības ministre, kas ar vienu kāju tā kā atkāpjas, dabū par to vēl kompensācij, un strādā tālāk līdz nenoteiktam laikam, droši vien līdz Kalvītis aiziet ar visiem ministriem pensijā. Man tāds gājiens ne pavisam neliekas morāli atbildīgs! 

Goija    13:30  |  07.11.2007.

Piekrītu Omītei, Sipeniece Domburšovu tiešām padarīja arī par šovu. 

PaPa    13:40  |  07.11.2007.

nu nez...Sipinieces uzaicināšana un Laba raidījuma pārvēršana par balagānu...nez nez...tak uzreiz bija skaidrs...tikpat varēja kādu lauku ražigu tanti uzaicināt, kura bļautu DOD man ēst...un neko nevarētu atbildēt... Mēdijam jābūt par starpnieku un nedrīkst nostāties ne viena pusē, nedrīkst būt subjektīvam.... 

kikimors    13:55  |  07.11.2007.

Sipeniece bija OK. Pajautajiet vienkāršajiem, viņa patiesi atklāja tautas domas, ka pat rūdītie runasvīri apmulsa. Gribeju vēl pateikt, ka man kā pilsonim nebūs pieņemama jaunas valdības izveidošanas no tām pašām koalīcijas partijām un jaunu kadidātu ķīmiķošanās, posteņu tirgošanās. Tie būs atkal tādi paši. Normāli būtu, ka opozīcija nāktu pie varas. Tāpat kā ASV, kad piem. republikāņi kļūdās, pie varas nāk demokrāti. Ja tad opozīcija nespēj pienācīgi pārstāvēt tautas intereses, tad var runāt par saeimas atlaišanu. 

Zigurds  mezavilks@apollo.lv  14:31  |  07.11.2007.

Es gribu redzēt kā Domburs pacietīs valdošo nepārtrauktos un nekaunīgos melus? 

tā pati    14:31  |  07.11.2007.

kikimor - sauci mani? Labi, es esmu viens no tiem "vienkāršajiem" - bet viņa manas, kā tu saki - tautas - domas tomēr neatklāja. Man bija kauns uz viņas vulgāro prastumu, uz viņas nespēju argumentēt pašai savus apgalvojumus pat skatīties, ja esam pavisam godīgi... 

tā pati    14:34  |  07.11.2007.

Zigurdiņ :), es atkal nemaz negribu redzēt kārtējās paša Dombura muļķības, arī viņa nezināšanas radītos netīšos melus. :) Klau, tu mums laikam vienīgais, kurš nemelo - kāpēc Domburs tevi nesauc pie sevis, a, svēto eņģelīt? ;)) 

:))    15:01  |  07.11.2007.

tai pašai lora, iedzer savas nervu zāles un ej gulēt :)) 

tā pati    15:20  |  07.11.2007.

Tam anomīmiķim ar slapjajām bikšelēm, ":))", kura/š savas nervu zāles pārdzēries, ka anonīmi bailīgi lien te piedāvāt zāles arī lorai: piedod, mās/brāl, tici man - tavas zāles nevienu neinteresē! Staigā piecas mājas tālāk un tur savas zāles mēģini kādiem citiem piedāvāt - moš, kādam vajadzēs ar`... ;) p.s. Kāpēc tu pat ne par nanogramu necieni ne KNL, ne arī Domburu, ka lien te ar tavām nervu zālēm tirgoties?!? 

Dombur    15:26  |  07.11.2007.

nu priekškam tev Putnis? tikai diskriditē jebkuru diskusiju 

Peteris    15:49  |  07.11.2007.

ta pati - tu, ka redzams esi no viena/s no oranzo noziedznieku bandas,tapec tev nepatik nekadas citu normalu cilveku domas, tacu velti tu pulies latviesi ir saskatiju jusejo negeligos nodomus, kas ved uz musu tautas bojaeju - jusu dziesmina ir nodziedata, ta ka laidies tik lapas kamer vel laiks. 

Peteris    15:54  |  07.11.2007.

Jani vislabakas sekmes Tev un sadod sis valdosas (pagaidam) koalicijas neliesiem kartigas sukas. Uz sadzirdesanos! 1-20 ; 21-39 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: