Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.01.2020.
 
Plāns 1.decembrī Saeimā galīgajā lasījumā skatīt nākamā gada budžetu arvien ir spēkā. Nopietni lēmumi gan ar to ne tuvu nebeigsies, un sarežģīta nākamgad gaidāma arī 2011.gada budžeta sagatavošana, kur būs jāveic turpmāka fiskālā konsolidācija. Vienlaikus joprojām aktuāls ir jautājums par valsts stratēģiju iziešanai no ekonomiskās krīzes. Diemžēl premjera Valda Dombrovska („Jaunais laiks”) atbildes 25.novembra debatēs „Kas notiek Latvijā?” parādīja, ka viņš stratēģiju balsta uz jau izstrādātiem pasākumiem un pat neredz vajadzību mainīt valdības darbības formas.
Jānis Rožkalns  janis.rozkalns@hotmail.com  16:44  |  27.11.2009.

Fakts ir tas, ka pateicoties ekonomiski ekstrēmi ultraLABĒJO liberālo partiju atrautībai no tautas, dzīves realitātes, tautas svarīgo jautājumu nerisināšana veicinā neticību varai, negribēšanu iet vēlēt un jaunu līderu rašanās tieši no tautas vidus. Katrā ciemā, katrā kopienā. Veco mērģļu politiskie līķi jāizmet vārnām par barību! Viņi nav spējīgi mainīties. Viņi jau sanieguši savas nevarības, cinisma un truluma griestus. Tālāk vairs nav kur iet. Kā spilgts piemērs regresīvā nodokļu politika, kas ir saudzīga pret saujiņu turīgo, bet nežēlīga pret tautas vairākumu. Valstī nav viduslāņa. Ir tikai saujiņa bagāto un citi, kas nespēj vaidot uzkrājumus un dzīvo no algas (ja tāda ir) līdz algai. Attīstītajās valstīs ir progresīvais ienākumu nodoklis. Latvija izceļās ar savu sociālo netaisnīgumu Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Britu salās un Skandināvijā. Pat Jaunais Laiks spītīgi aizstāv grezo villu, jahtu, piļu un dārgo automašīnu īpašniekus, krīzes smagumu uzveļot uz trūcīgās tautas pleciem. Ir cerīgs attīstības potenciāls Ata Lejiņa (LSDSP), Aigara Štokenberga (Sabiedrība citai politikai), Ģirta Valda Kristovska (Pils.Sav.) un "Visu Latvijai" (Latviešu nacionālās identitātes sargiem, kas ir Latvijas valstikuma pamats. Nav latviešu - nav Latvijas). 

bezdarbniece  kristinazivis@inbox.lv  17:08  |  01.12.2009.

V.Dombrovska stratēģija nodērēs tikai lielai ģimenei(no viena atņemšu-otram iedošu...trešais pagaidis),nevis Valst ar tādam problēmam.Ja visi bezdarbnieki + tie(29%)kas ieplānoti uz 2010.g.aizbrauks strādat uz ārzēmēm,kas mums maksas nodokļus?-bērni un pensionāri? Par kādu budžetu iet runa? Nebūtu gudrak padomat par reorganizācīju ar kādu Valsti(bet tikai uz laiku,ne tā kā ar skolam).Paši mēs diemžēl netiksim galā ar visiem tiem aizņemumiem. 

spectator    22:44  |  01.12.2009.

Dombrovska stratēģija 2011.gadam? - "nu kaut vai piemēram tie paši". Domburam vajag piespiest to mafiju vienreiz runāt skaidri un sakarīgi. 

braijens2  braijens2@inbox.lv  22:53  |  02.12.2009.

Nesaprot tikai kāpēc Dombrovskis sēž mēms un kā pielīmēts Repšikam??? Mēms palicis? Nogriezt zinat,bet vai zinat kas tagad notiks realitātē. Un jau notiek. Cilvēks godīgi strādājis,maksājis nodokļus,bet viņam še,un piegriež tagad bezdarbnieu pabalstu... Griesti? Vot Jūs nahuj uzlikt uz tiem griestiem-350 ls. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: