Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.06.2024.
 
Lai ko vai kā Valsts prezidents būtu teicis uzrunā otrdienas vakarā, tam sekotu neskaitāmas kritikas. Lai ko vai kā viņš būtu teicis trešdienas vakarā „Kas notiek Latvijā?”, tam sekotu neskaitāmas kritikas. Lai ko vai kā viņam jautātu šajā intervijā, arī tam sekotu neskaitāmas kritikas. Taču prezidentam ir dažādi varianti īstenot savu misiju. Vai arī to neizdarīt.
Dairis    12:28  |  03.04.2009.

Visu cieņu mūsu valsts prezidentam Valdim Zatleram! Viņš tiešām strādā tautas labā! Prezidents patreizējā situācijā, manuprāt, rīkojās pareizi uzreiz neizsludinot Saeimas atlaišanu: jau tā valstī krīze, steidzami, neatliekami kārtojamas lietas, milzīgs naudas trūkums... Saeimas atlaišana šīs problēmas tikai vairotu un padziļinātu, un cik naudas vēl vajadzētu visām tām - ar atlaišanu saistītajām procedūrām (mūsu pilsoņi ir aktīvi kritizētāji, bet atturīgi, kad nepieciešama pašu atbildības uzņemšanās, piemēram, balsošana vēlēšanās, dalība tautas referendumos)? Ar savu darbu prezidents Valdis Zatlers ir pierādījis savu atbilstību ieņemamajam amatam, savu stingrību un noteiktību pārliecībā, darbībā. Ir nepieciešams ieklausīties viņa teiktajos vārdos, ņemt tos vērā! Tajos ir dziļa jēga! Tie norāda uz konkrētu darbu darīšanu ne tikai īstermiņā, bet arī ilgtermiņā. Prezidentam būtu jādod lielākas pilnvaras. Domāju, ka pašreizējam prezidentam nevar pārmest to, kas Latvijā veidojies un audzis jau ilgus gadus:- citēju no aušminētā raksta:"... līdzšinējās divās desmitgadēs notikušā, elites rīcības, kļūdu un atbildības vērtēšanas un arī pašnovērtēšanas, ne tikai neuzticības, bet arī naivuma un kompleksu pilnajā sabiedrībā nez vai ir iespējama mežonīgā kapitālisma dalībnieku nevis varas hierarhijas kārtējā mutācija, bet pārtapšana pašorganizētā, sociāli atbildīgā nācijā ar respektētiem un spēcīgiem līderiem." Ar vienu rokas mājienu to nevar ne aizslaucīt, ne izdzēst. Valdis Zatlers aicina mūsu sabiedrības pilsoņus būt aktīviem un atbildīgiem, ņemt dalību politiskās vides pārveidošanā, katram palielināt savu līdzdalību tautas vispārējās labklājības uzlabošanā, dzīves līmeņa celšanā. Mums vajadzētu uzmanīgi uzklausīt viņu! Mazāk kritizēt, vairāk atbalstīt. Latvijas valsts un tauta ar to tikai iegūtu lielāku cieņu un uzticību pārējo pasaules valstu vidū. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: