Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.01.2021.
 
„Latvijas Pasta darbības optimizācija izvirzīta par vienu no Satiksmes ministrijas galvenajām prioritātēm, un es ticu, ka jau tuvākajā laikā pasta pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanos varēs novērtēt ikviens mūsu valsts iedzīvotājs.” – tā noslēdzas satiksmes ministra Ainara Šlesera uzruna pirmajā „Latvijas Pasta” avīzes numurā 2004. gada novembrī. Tajā solīta plaša pasta modernizācija, uzņēmuma apgrozījuma strauja kāpšana un pat pieļauta tarifu pazemināšana. No minētā izpildīta vien maza daļa.
Dzintra    21:22  |  17.01.2008.

Tas ko sasolīja Šlesers ir sīkums salīdzinājumā ar tiem solījumiem, ko solīja Repše savā vēlēšanu debijā!Un vēl nekaunējās teikt- kā var nesolīt! 

gunca  indianis30@inbox.lv  22:12  |  17.01.2008.

SLESERAM TICEET-SEVI NECIENIIT!!!!!!!!!!! 

eduards  teteris88@inbox.lv  18:13  |  19.01.2008.

Šlesers ies pie valdības lūgt naudu,tā nedos,jo zinām ka Šlesers pats ir valdība.Bet viņš 'būs kā varonis,redz viņš cīnijās lai laucinieki varētu presi lasīt.Lauku acīs būs varonis.Bet tiem muļķīšiem ,kas balsoja par Šleseru var paglaudīt galviņu.Kurš gan cits jums paglaudīs ja ne Šlesers.Bet diskusija lielākā mērā bija pa tukšo.Lauku redakcijām jāgatavojās grūtiem laikiem,jo jūsu laikraksti beigs savu pastāvēšnu.Jautājums cik ilgi un mokoši šis gals pienāks. No vienas puses internets,no otras Šlesers.Pamērdēs bez avīzes cilvēkus un viņi atradīs.Pietiek ar gadu.Jaunatne saskaras ar avīzi tik daudz ka vecāki pasūtījuši,paši nekad nepasūtīs,jo viss ir internetā. 

pastnieks    18:51  |  20.01.2008.

interesanti gan, eduard, kas Jūsu skatījumā liecinātu, ka diskusija būtu "pa pilno". Diskusija bija par tām pretrunām daudzstūrī starp sociālo funkciju pildošo pastu un brīvo tirgu, izdevējiem un lauciniekiem, utt, parādot, kādas lietas ir salaistas sviestā pēdējos gados un kādi ir vai nav risinājumi. Lauku redakciju izmiršana vai internetizēšanās ir pārsteidzīgi cinisks vai šaurs uzstādījums, to var redzēt arī citās valstīs. 

kate  kate@inbox.lv  20:31  |  25.05.2008.

Latvijas pasta vadiba ir vienigi cukas. Visu laiku sola labus apstaklus,bet neka. Premiju solija uz Jauno gadu un figa pectam solija uz maiju ari neka. Jastrada ir norita lidz vakaram par kautkadiem 180 ls. Tagad taisas vel mums piesviest vairakus pakalpojumus bet algu nepalielina. Tikai suta visadus rikojumus jaunajiem pasta pakalpojumiem kuri mums ir jaiemacas savas brivdienas.Isaksakot darba apjomu palielina bet algu neka tikai sola. Avize nesen bija raksts ka algu pagaidam nevar palielinat,bet pie ta jau censas piestradat Ha to ka vinji censas un doma paugstinat tas tikai ir atkal solijumi ar vinju centibu pie algam pieliks pec kadiem gadiem vel 3 vai 4 riem. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: