Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.06.2024.
 
Dažas dienas pirms paredzamās „Lattelecom” un „Latvijas Mobilā Telefona” valsts kapitāla daļu pārdošanas jautājuma izskatīšanas valdībā, tieslietu ministrs un ekonomikas ministra pienākumu izpildītājs Gaidis Bērziņš paziņojis, ka privatizācijas plāns neatbilst Latvijas tiesību aktiem. „Kas notiek Latvijā?” redakcijas rīcībā ir nonācis teksts saprašanās memorandam par šo privatizāciju, ko šāgada augustā noslēdza Latvijas valdības un „TeliaSonera” pārstāvji, kā arī „Lattelecom” valdes priekšsēdis Nils Melngailis.
arnisk    02:29  |  08.11.2007.

Nezinu, vai Dombura k-gs šo izlasīs un ņems vērā. Raidījums par LTK privatizāciju, manuprāt, izvērsās samuļļāts ar bez konkrēta ieguvuma. Debatēs bija vairākas frontes, kas netika pienācīgi izdalītas. Pirmkārt, tā kā valsts ir LTK īpašumā, pirmais ir jautājums par valsts politiku, uzstādījumiem sakaru tirgū. Kā tas ir organizēts civilizētās valstīs (i.e. sociālās un ekonomiskās politikas nodalīšana..) Otrkārt, jāvērtē, vai esošais darījums atbilst valts politikai/interesēm (to gan varētu zināt, būtu saturīgāka, ja rīkojuma projekts būtu pieejams, vai vismaz kāds būtu nosapņojis tā iespējamo saturu vai galvenos punktus, citādi, kā jau minējāt, sanāk saruna starp n nezinīšiem) Treškārt, ja pirmais atšķiras no otrā vērtēt, kādēļ. Gudeles kundze (un līdz ar to valdība nosūtot Gudeles kundzi) gan sevi parādīja kā tukša muldētāju. Arguments par to, ka, ja investoram tiks kaut kas pārdots pa lētu naudu, viņš neizvēlēsies peļņu maksimizējošu stratēģiju, neiztur pat 12.klases viduvēja skolēna kritiku. Pirmkārt, monopolistiskas konkurences gadījumos, to regulē sabiedrības intereses pārstāvošai regulators, savukārt konkurences pilnos tirgos (e.g. interneta pieslēgums) cenu regulēs konkurence. Tas tā. Nedaudz kremt, ka lēmumu pieņēmēji ir tik nekompetenti ekonomikas pamatu pamatos (vai par tādiem uzskata KNL skatītājus). 

griins    17:58  |  12.11.2007.

Blackstone Reports Third-Quarter Loss; 2.6 Million in IPO Charges Monday November 12, 9:44 am ET NEW YORK (AP) -- Blackstone Group LP, one of the world's largest private-equity firms, reported a third-quarter loss Monday on charges related to its initial public offering this year, sending its share price tumbling. Blackstone reported losses of 3.2 million, or 44 cents per share. The loss included the impact of 2.6 million of non-cash charges for compensation and other items linked to its IPO. Last year, the company reported a profit of 2.5 million when it was a private concern. 

griins    18:11  |  12.11.2007.

IEPRIEKŠĒJĀ NEPAREIZI CIPARI! (Kaut kas neiet ar copy/paste!!!) Monday November 12, 9:44 am ET Blackstone Reports Third-Quarter Loss; $ 802.6 Million in IPO Charges Blackstone reported losses of $ 113.2 million, or 44 cents per share. The loss included the impact of $ 802.6 million of non-cash charges for compensation and other items linked to its IPO. Last year, the company reported a profit of $ 372.5 million when it was a private concern. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: