Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 16.07.2024.
 
Ņemot vērā šībrīža valdības pirmsdemisijas stadiju un sabiedrības pamatīgo neuzticību politiķiem, pirmais jautājums šobrīd ir – vai valdībai nākamajā nedēļā vispār būtu jālemj par „Lattelecom” un ar to saistīto „Latvijas mobilā telefona” kapitāla daļu pārdošanu. No vienas puses, ir bezgala daudz argumentu, ka tas jāatliek. No otras puses, ja šis jautājums tiek atlikts un seko valdības demisija, un jaunas valdības izveide, tad pašreizējais privatizācijas process, ļoti iespējams, paliek vēsturē un sākas viss no gala.
Juris    12:05  |  01.11.2007.

"Norakstīt „Blackstone” ar apzīmējumu „finanšu spekulants” gan šķiet, maigi izsakoties, pārspīlēti.." vel naivāk būtu domāt ka Nils+blackstone ienāks Latvijā lai attīstītu ilgtermiņā telekomunikācijas nozari..... viņi uzturēs uzņēmuma likviditāti UN TAD, pēc gada vai pusotra pārdos uzņēmumu..... un visām tur gudelēm vajadzētu uzdot jautājumu, KĀ VIŅI TAISĀS LIEGT BLACKSTONE PĀRDOT LATTELECOM TELIASONERE?? beigās būs tā- izsoles nebūs, maksimālāko cenu neiegūsim, TeliaSonera dabūs abus operātorus (LMT un Lattelecom) un daži latvijas bāliņi papildinās Latvijas miljonāru sarakstu......... 

123    15:19  |  01.11.2007.

Es nesaprotu, kādēļ joprojām nav likvidēts Gudeles amats! Tā ir viena nenormāli bezkaunīga rīcība turēt šādas mākslīgas iestādes uz nodokļu maksātāju naudas rēķina. 

griins    12:19  |  02.11.2007.

Jāni, nav tiesa (par "finanšu spekulantu"). Blackstone vienos vārtos var nosaukt par finanšu spekulantu, jo: - tas veic darījumus ļoti dažādās nozarēs; - pats nav speciālists nevienā, izņemot finanses; - visi nopirktie uzņēmumi vienmēr tiek pārdoti, pie tam lielākoties konkrētās nozares uzņēmumiem; - nemaz neslēpj, ka tā mērķis ir nopirkt lētāk un pārdot dārgāk, tātad, atrast nenovērtētus aktīvus; - bieži nemaz nav jāpalielina vērtība, jo pietiek, piemēram, ar lieko aktīvu vai struktūrvienību pārdošanu. Un nozares uzņēmumu dēvēšana par spekulantiem tādēļ, ka kādam akcionāru sastāvā ir fonds, ir, maigi izsakoties, "long shot". Ir būtiska atšķirība starp savas tirgus daļas palielināšanu konkrētā pakalpojumu grupā un jebkādu aktīvu pirkšanu ar mēŗki tos pārdot dārgāk. 

nIFjezIxMzldwt  VcUfQcZNN  02:04  |  07.02.2012.

Ab fab my gdooly man. 

eVmvlQMSliKyr  xmcYDUaSHjUs  10:55  |  07.02.2012.

62VcsY ermxshodnqgf Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: