Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.06.2024.
 

Kā valdībai jālemj par „Lattelecom” un kam tas būtu izdevīgi

Privatizācija

31.10.2007. „Kas notiek Latvijā?”  A A A Komentāri: 41

Šonedēļ raidījuma „Kas notiek Latvijā?” debašu temats ir „Lattelecom” privatizācija, ņemot vērā to, ka nākamajā nedēļā Ministru kabinetā paredzēts izskatīt un, iespējams, pieņemt galīgo lēmumu par „Lattelecom” un „Latvijas Mobilā telefona” valsts daļu pārdošanu. Debašu pamatvirziens – piedāvātā darījuma ar skandināvu „Telia Sonera”, amerikāņu „Blackstone” un „Lattelecom” vadību pamatotība, kontekstā ar valsts budžeta papildināšanu, politisko nestabilitāti un telekomunikāciju nozares attīstību Latvijā.

Raidījumā piedalīsies: tieslietu ministrs un ekonomikas ministra pienākumu izpildītājs Gaidis Bērziņš, īpašu uzdevumu ministre elektroniskās pārvaldes lietās Ina Gudele, „Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Nils Melngailis, „Lattelecom” regulēšanas lietu daļas direktors Aivars Kreilis, Sakaru darbinieku arodbiedrības vadītāja Zoja Semjonova, žurnālists Juris Kaža, sociologs Aivars Tabūns un „Lattelecom” privatizācijas pretendents, uzņēmējs Pēteris Šmidre.

Raidījuma sākums plkst. 21.20. LTV 1.kanālā, e-pasts viedokļiem un jautājumiem knl@knl.lvKomentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: