Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.06.2024.
 

Loskutova cena: politiski un tiesiski

Korupcija, KNAB

17.10.2007. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 84
Šovakar temats debatēm „Kas notiek Latvijā?” LTV studijā ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Alekseja Loskutova atstādināšana un valdības lēmums ierosināt Saeimai viņa atbrīvošanu no amata. Apspriežamo jautājumu loks ietver gan ģenerālprokurora vadītās komisijas par A. Loskutova atbilstību amatam ziņojumu un vēl nepabeigto disciplinārizmeklēšanu, gan arī kontekstu ar ASV vēstnieces skandalozo runu un izmaiņām valdības sastāvā attiecībā uz TB/LNNK ministriem.
Raidījumā piedalīsies ārlietu ministrs Artis Pabriks (TP), iekšlietu ministrs Ivars Godmanis (LPP/LC), izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža (ZZS), TB/LNNK priekšsēdētājs Roberts Zīle, Saeimas deputāti Sandra Kalniete (JL), Jānis Urbanovičs (SC), Jakovs Pliners (PCTVL) un Visvaldis Lācis (ZZS), Ministru prezidenta padomnieks juridiskajos jautājumos Jānis Dzanuškāns, Īpašu uzdevumu ministra Eiropas Savienības līdzekļu apguves lietās parlamentārā sekretāre Ilze Viņķele (TB/LNNK), ģenerālprokurors Jānis Maizītis, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja atstādinātais priekšnieks Aleksejs Loskutovs un viņa vietniece Juta Strīķe, Valsts Civildienesta pārvaldes priekšnieks Māris Skudra un politologs Jānis Ikstens, kā arī Baiba Sipeniece, kura parakstījusies zem aicinājuma protestēt pie Saeimas pret valdības lēmumu. Raidījuma sākums plkst. 21.20, temata aktualitātes dēļ raidījums būs nedaudz garāks nekā ierasts. E-pasts skatītāju viedokļiem un jautājumiem knl@knl.lv, raidījuma mājas lapa www.knl.lv.


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Korupcija, KNAB  

     Kas notiek ar KNAB priekšnieka atbrīvošanu no amata?

         Dalibnieki         


Autors: