Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.05.2024.
 

Tiesiskums un politika amatpersonu nomaiņā

Iekšpolitika

26.09.2007. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 0
Šovakar raidījuma „Kas notiek Latvijā?” temats tiešraides debatēm LTV 1. kanālā ir pēdējo dienu aktuālākie notikumi valsts politikā – KNAB priekšnieka atstādināšanas iemesli, pamatojums un iespējamās turpmākās konsekvences, Saeimas priekšsēdētāja nomaiņa un saistībā ar to pieminētās versijas par valdības sastāva maiņu, kā arī, kopumā, politiskās varas uzdevumi un atbildība par situāciju valstī, galvenokārt kontekstā ar ekonomisko situāciju.

Raidījumā kā galvenais atbildīgais par visiem apskatāmajiem jautājumiem piedalīties tika aicināts Tautas partijas priekšsēdētājs, Ministru prezidents Aigars Kalvītis, kurš tomēr atteicās ierasties, deleģējot premjera biroja vadītāju Māri Riekstiņu. Raidījumā piedalīsies arī Saeimas jaunievēlētais priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS), LPP/LC Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Andris Bērziņš, TB/LNNK Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Māris Grīnblats, jaunievēlētais partijas „Jaunais laiks” Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis, „Saskaņas centra” priekšsēdētājs un Saeimas deputāts Nils Ušakovs, atstādinātais KNAB priekšnieks Aleksejs Loskutovs, politologs un KNAB sabiedriskās konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Valts Kalniņš, bijusī Saeimas priekšsēdētāja un RSU Eiropas studiju fakultātes dekāne Ilga Kreituse.

Raidījuma sākums plkst.21.20 LTV 1.kanālā, e-pasts skatītāju viedokļiem un jautājumiem knl@knl.lvKomentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: