Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 13.06.2024.
 
Valdība šobrīd ir pieņēmusi virkni likumprojektu, kas saistīti ar 2011.gada budžetu, cerot visu budžeta paketi tuvākajā laikā virzīt uz Saeimu. Taču pret izvēlētajiem konsolidācijas pasākumiem iebilst ne tikai vietējie eksperti un organizācijas – kā atklājās 1.decembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?”, pret apjomīgu konsolidācijas daļu ilgtspējas trūkuma dēļ šobrīd iebilst arī starptautiskie aizdevēji, kas var nozīmēt nepieciešamību plānus pārskatīt.
XgSCFfkiEDy  CisFHQiS  14:56  |  02.09.2012.

Austin Powers 9. oktobris, 2011 Suzuka ir visai prasīga trase pret riepām, un Batons ir estelenks riepu taupītājs, atšķirībā no HAM. Kas arī palīdzēja, neapšaubāmi.Pēc Brandla sacītā, lielākā bēda ar riepām bija nevis dilšana, bet kaut kas, ko latviski laikam jātulko kā čūlošana (oriģinālā blistering ) riepām karstot, apakšējos slāņos izveidojas burbuļi, kuriem plīstot, izkrīt palieli gabali no riepas virsmas Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: