J.Maizītis sacīja, ka iet ar uzstādījumu par iestādes stabilitāti un iesākto lietu – arī smagu lietu – turpināšanu. Viņš stāstīja, ka šajos mēnešos vairāki kolēģi no darba prokuratūrā ir aizgājuši un kādam citam ir jāturpina smagas, strīdīgas lietas, un šie procesi nedrīkst pārtrūkt. J.Maizītis apliecināja, ka iesāktā turpināšana tiešām ir viņa pamatuzstādījums, jo „tiešām daudzas lietas nav pabeigtas”.
Tautas partijas Saeimas deputāts Mareks Segliņš stabilitātes saglabāšanu novērtēja kā ļoti pareizu uzstādījumu, jo šobrīd darba apjoms nav palicis mazāks, bet jāizdara ar krietni mazāku naudu, un J.Maizītim „kaut kā ar to ir jātiek galā”. „Jaunā laika” Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa uzsvēra, ka krīzes laikā, kad noziedzībai ir tendence palielināties, ir ļoti svarīgi, lai cilvēki būtu pārliecināti, ka vismaz tiesiskuma jautājumi tiek atbilstoši risināti. Viņa runāja par J.Maizīša autoritāti kā vienu no argumentiem, „kāpēc mēs izvirzījām Maizīša kungu”, pēc tam gan labodama teikto. Saistībā ar „skaļo lietu” lēno virzību S.Āboltiņa atgādināja, ka prokuratūra tiesiskuma sistēmā ir tikai vidējais posms. „Saskaņas centra” Saeimas deputāts Valērijs Agešins sevi nosauca par „informētu optimistu” un J.Maizīša atbalstu pamatoja ar trim lietām – ir tikai viens kandidāts; izdevies notiesāt atsevišķus tiesnešus un prokurorus par kukuļņemšanu; frakcijā neviens „skaļi neprotestē un nepretojas” pret pārvēlēšanu. Viņš gan arī atzina, ka ir palikuši jautājumi, tai skaitā par to, kāpēc konkrētu rezultātu nav „Rēzeknes burtnīcu” lietā. Bet Zaļo un Zemnieku savienības Saeimas frakcijas konsultants Māris Grudulis pavēstīja, ka frakcijas vienota viedokļa nav varbūt tāpēc, ka tas „faktiski nav iespējams”, jo nav ne J.Maizīša labo vai slikto darbu saraksta, ne arī viņa programmas, ko viņš apsola sasniegt nākamajā termiņā.
Vaicāts par skatītāju balsojumu, kurā liela daļa nobalsojusi par to, ka viņš nav paveicis pietiekami daudz, J.Maizītis nenodarbojās ar paškritiku un apgalvoja, ka „šāds sabiedrības novērtējums ir pilnīgi loģisks”, ja cilvēks šos pienākumus pilda 10 gadus.