Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.05.2024.
 

Zatlers: jaunajam vadītājam pēc 100 dienām jādod novērtējums

Korupcija, KNAB video_f

02.04.2009. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 0

Valsts prezidents Valdis Zatlers 1.aprīļa publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” neargumentēja, kāpēc 31.marta uzrunā nebija pieminējis korupciju, taču pauda uzskatu, ka korupcijas apkarošana šajos apstākļos ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem. Viņš skaidroja, ka ilgā palikšana bez Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāja ir likusi sevi manīt. Tomēr prezidents atklāja divas savas cerības – ka jaunais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Normunds Vilnītis kā jauna slota slaucīs tīri un ātri un ka valsts pārvalde vienkāršošana būs liels solis uz priekšu korupcijas apkarošanā, jo tieši samudžinātā, nepārskatāmā un nesaprotamā valsts pārvalde, viņaprāt, ir korupcijas iemesls. V.Zatlers arī pauda viedokli, ka jaunajam KNAB vadītājam būtu jādod 100 dienas, pēc kurām viņam būtu jādod procesu novērtējums un vīzija.

Video: Valsts prezidents Valdis Zatlers par korupcijas apkarošanu. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 01.04.2009.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: