Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 13.06.2024.
 
Valsts prezidenta Valda Zatlera vakar publiskotās prasības partijām un potenciāliem valdības vadītājiem ir radījušas jaunu pavērsienu jaunas valdības veidošanā. Tomēr pagaidām, ņemot vērā arī „Kas notiek Latvijā?” debatēs vakar izskanējušo, arvien vēl atklāts ir jautājums par to, kurp šis pavērsiens notiks un, pat ja notiks, cik būtisks tas būs. Jo prezidenta prasības un aicinājumi debatēt var gan patiesi veicināt politiķu atbildīgāku rīcību sabiedrības interesēs, gan noslēgties tikai ar fikciju jeb demokrātijas imitāciju.
taisnīgā    16:37  |  22.11.2007.

Tauta atceries taču, ko teica I. Godmaņa kungs , kad bija premjers. Ja jums nav ko ēst, strādājiet 2, 3 un vairāk darbos.Bet nepateica ,kur var atrast tādus darbus ķur dienas laikā visādās padomēs var pastrādāt pa 2 stundām un nopelnīt minimālo algu katrā.Tāpēc jau valdošā koalīcija grib lai I.Godmaņa kungs būtu premjers, tautai tad pienāktos atkal sajozt jostas tā ,ka uz veikalu varētu aiziet 2x nedēļā. Es negribu atcerēties tos laikus, kad par algu iznāca tikai kartupeļi , maize un piens katru otro dienu.Darbā cilvēki skatījās viens uz otru ar bada acīm un sapņoja par gaļas vai siera gabaliņu. Cilvēki nevarēja samaksāt par siltumu dzīvoklī un atslēdza apkuri , dzīvoklī liekot mazu krāsniņu un kvēpinot ar malku visu ziemu mājas iedzīvotājus. Vai tiešām jums viss tik ātri aizmirstas? Vai to mēs būtu visi pelnījuši , lai smejošais I. Godmaņa kungs būtu premjers . Skaidri taču pateica ,ka pensiju fonds ir pazudis un turpmākos gadus veidos uzkrājumus un nekāda paaugstinājuma pensijām nebūs, par algām nemaz nerunājot. Tikai nav jau vairs tie gadi un tautas pacietības mērs ir pilns.Valdības visatļautībai jādara gals. A. Šlesera kungs taču domā, ka viņš strādā ļoti labi un turpinās strādāt par ministru.Par K. Leiškalna kungu nemaz nerunāsim un viņa tēzi, ka A. Kalvītis ir labākais premjers (neskatoties uz visām kļūdām ,ko viņš izdarījis? ) 

Laima  laimish@gmail.com  17:07  |  22.11.2007.

Jā, ko lai saka? Domāju, ka Latvijas valsts prezidenta Valda Zatlera iecere izstrādāt kritērijus, dzirdot tautas viedokli, nav slikti vērtējama. Tikai man bieži rodas šaubas vai preses pārstāvji to pauž, nu vismaz manu viedokli tie bieži vien nepauž. Tā nu tas diemžēl ir, ka presei pieder vārda brīvība, un tie runā un dara, ko vien vēlas, taču politiķiem jāatbild par katru nepareizo vārdu. Saprotu-Vara reāli pieder tiem, kas vada valsti un kas tiesigi rīkoties ar tās līdzekļiem, taču medijiem ari ir liela vara - sagrozit cilvēkiem prātus pec sava vienpusēji pausta uzskata. Tā notiek lielas nekārtības un neapmierinātības valstī. Piekrītu, ka arī politiķi nav ideāli, bet medijiem es uzticos vel mazāk. Un es piekrītu Šlesera kungam (kaut gan man nav pašas labākās domas par viņu)par laikrakstu " Diena" , kas paši pēc savam interesēm izvēlas, ko atspoguļot savā laikrakstā, tādā veidā dalēji veidojot cilvēku prātus un domas. 

inese  inese444@fsmail.net  20:32  |  22.11.2007.

Paldies Jums, Jaani Dombur, par raidiijumu un to, ka pieveershat uzmaniibu shai pastaavoshajai demokraatijas imitaacijai, kas, peec manaam domaam, ir loti ierasta prakse. Un ne tikai attieciibaa uz prezidenta vai premjera ieveeleeshanu, bet arii citos jautaajumos. Varbuut es neesmu ko pareizi sapratusi un atvainojiet, ja es kluudos, bet shaada pati prakse man likaas tiekam pielietota attieciibaa uz diskusijaam par Gaismas pils celtnieciibu. Jautaajumu vajadzeeja izdiskuteet un bija loti speeciigi argumenti 'pret', tad viss noklusa un peec kaada laika izraadiijaas ka pienemts leemums celt. Man tas bija paarsteigums. Protams prezidenta ieveeleeshanu pat var nepiesaukt. Taapeec , paldies Jums, Jaani Dombur, par uzmaniibas pieveershanu shim faktam. 

Parastais    10:57  |  23.11.2007.

Tādus politiķus, kas nepēj atbildēt uz tiešu jautājumu skaidri un saprotami, bet stāsta stāstus riņķī apkārt, derētu jāizmest laukā no studijas, kā piedzērušos no kroga. Dzērāji arī atkārto vienu un to pašu un tik sevi liela. 

treknais ruksis    13:47  |  23.11.2007.

parastam taisniiba,krogaa taadus met aaraa.Taadus kaa Slesers(pats gan par vinu esmu veeleejis)vispaar nelaist studijaa.Klausoties vinu gribas kraut pa muuli. 

omīte    16:04  |  23.11.2007.

jaa, un neviens vairs neatceras,ka tieši Godmaņa valdīšanas laikā sagrāva visu ko vien varēja,naudu mainīja pie katras atejas,kas tad to ekonomiku atdeva krievam ,ja ne Godmanis,kuram tad bija viena no pirmajām pilīm Baltezerā ,apjozta ar žogu un šlagbaumu,ko vēlāk laikam pārdeva,diez vai tik tie ar apsildāmām grīdām ar nebija tie lielākie parādnieki par elektrību,bet par to jau neviens nerunā :))lielais VEFs ar 14000 strādājošiem izčibēja ,bet tie tūkstoši par saviem 40 Vefā nostrādātiem gadiem saņem pabalstus zem iztikas minimuma,bet sakiet vai bez VEF varēja tapt telekoms,par ko kā tautā viens otrs tālaika ekonomikas ministrs kļuva par miljonāru un visi domā ,ka tautai zudusi atmiņa,bet tagad ,jā, Godmanis tas labākais, ir tāds teiciens pakārt tirgus laukumā aiz pautiem ,citiem par biedinājumu,nu būtu vismaz pakautrējies, nu re kā Gorbunovs,Vagris u.c. 

Helium    22:09  |  24.11.2007.

Balsot par Godmani, tā ir pašnāvība. Šitais putns visiem zināms, izpārdeva savu valsti kopā ar pusi veco blēžu, kuri vēl šobaltdien sēž saeimā un spaida pogas. Iznīcināja to, ko varēja turpināt, attīstīt. Kas zin, ja nebūtu tas viss tā beidzies, tad varbūt mums to inflāciju tik smagi nevajadzētu pārdzīvot kā tagad un uzticība valstsvīriem būtu lielāka! 

Agars  es@mk.gov.lv  19:18  |  26.11.2007.

Protams ka ir javeido siets ka atsijat "graudus no pelavam. dimantus no oglem". Musu valsti vieglak ir savacot paris TV vai sabiedriskaja telpa redzetas sejas ieklut Saima vai cita veleta amata neka nolikt autovaditaja tiesibas. VDK darbiniekiem tika aizliegts ieklut Saeimas deputatos, bet ko darit ar siem, kas parkapa Valsts Satversmi apstiprinot Krievijas Latvijas robezligumu, ta apzinati vai ne veicot pretkonstitucionalu darbibu!? Maigakais sods butu nelaut arui siem neasinaina apversuma atbalstitajiem ieklut Saeima. 



Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: