Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.05.2024.
 

Kurš ar kuru, pret ko un par ko,kas mainīsies un kurš vadīs?

Ivara Godmaņa valdība

13.11.2007. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 34
Šonedēļ raidījuma „Kas notiek Latvijā?” debašu temats ir valdības veidošanas un premjera izvēles principi un kritēriji. Kā jāveido jauna valdība, lai tā nekļūtu par līdzšinējo sliktāko tradīciju turpinātāju, bet valsts problēmu veiksmīgāku risinātāju? Kā valdības un tās programmas izveidē tiks ņemti vērā sabiedrības viedokļi? Kāds ir līdzšinējās valdības darba izvērtējums un jaunas valdības darbības programmas prioritātes? Kā notiks premjera kandidātu izvirzīšana?

Raidījumā piedalīsies Māris Riekstiņš (TP), Krišjānis Kariņš (JL), Viesturs Silenieks (ZZS), Valērijs Agešins (SC), Ivars Godmanis (LPP/LC), Māris Grīnblats (TB/LNNK), Mārtiņš Bondars (a/s Latvijas Krājbanka prezidents), Atis Lejiņš (Latvijas Ārpolitikas institūta direktors), Aina Verze (Pensionāru Federācijas priekšsēdētāja), Arnis Kaktiņš (SKDS direktors), Jānis Kardināls Pujāts (Romas katoļu baznīcas Rīgas Metropolijas arhibīskaps – metropolīts), Gustavs Terzens (Radio SWH Rock ētera persona).

Raidījuma sākums plkst. 21.20 LTV 1.kanālā, e-pasts skatītāju viedokļiem un jautājumiem – knl@knl.lv.Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: