Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 21.01.2025.
 
Pēc politekonomisko problēmu samilzuma un pēdējiem politiķu pieņemtajiem, kā arī nepieņemtajiem lēmumiem par šo problēmu risināšanu, ļoti grūti kļūst atrast pārliecinošus argumentus, kāpēc Latvijas iedzīvotājam uzticēties šai valsts pārvaldei – gan valdībai, gan Saeimai, kuras lēmumus pieņem tās niecīgais vairākums, gan Valsts prezidentam. Vakardienas „Kas notiek Latvijā?” debates nostiprina šo secinājumu. Bez vaimanoloģijas, gluži loģiski - veidojas situācija, kad pat salīdzinoši jēdzīgi lēmumi nav dzīvotspējīgi, jo tiem netic. Risinājumi iespējami tikai pēc mazākā ļaunuma principa.
Anda    13:22  |  19.02.2009.

"[..] šī partija, daudzinot skaistus saukļus, gadiem ilgi nav realizējusi reformas, kā rezultātā esam pašreizējās problēmās, un iepinusies dažnedažādos koruptīvos skandālos." Paldies par skaidru un atklātu valodu! 

:)    14:59  |  19.02.2009.

Dobelis pareizi pateica, ka vai tad tiešām nav skaidrs, ka visa šitā jezga ir politiski izdevīga un ka valdibas sastāva pārbīdes pašlaik NAV galvenais jautājums. Domburs tam, protams, nepiekrita, jo tautai patīk presonāliju kīviņi. Zaķļis nelabi smīnēja un nērsa kaut ko par tautas gribu. 

skatītāja    16:31  |  19.02.2009.

Nu bet Radzevičs tas ir kaut kas..............briesmīgs! 

es    18:36  |  19.02.2009.

kaut kur agrāk radzēta seja-Radzevičs!Kurš var pateikt ar ko viņš agrāk nodarbojies un kādā izglītība,ka Godmanim par padomnnieku? 

Valdis    19:34  |  19.02.2009.

Šlesers, kurš gan cits! Radzevičs Tiesu pilī parādījās kā «tīrs Šlesera cilvēks», 2002. gadā kļūstot par Aināra Šlesera, tolaik Ministru prezidenta biedra biroja vadītāju. Ar to arī sākās viņa virzīšanās pa karjeras kāpnēm. It kā jau maģistrs, bet sajēgas, kāda nauda tiek izgrūsta uzņēmumu valdes un padomes locekļiem - nekādas. Vai arī pārdesmit miljonu latu priekš tādiem kungiem nav nekas! Juri, parēķini pats, kaut vai par Latvijas valsts mežiem: 7 valdes locekļi + 11 padomes locekļi pat 2007. gadā algās izmaksāts ap 750 000 latu, pieskaitot iestādes sociālo nodokli (24%) sanāk 930 000 latu. Miljons vienā kantorī par to, ka dažas stundas mēnesī pasēž sapulcē, lai gan izmaksāja arī par nepiedalīšanos (Ingūna Gulbe un droši vien arī citiem)! Bet vēl tak ir Latvenergo, Dzelzceļš, Gāze, Pasts, Brīvostas utt. Vesels lērums partiju barotavu! 

Mairita    22:46  |  19.02.2009.

Diskusijas laikā, kad saruna ievirzījās pat to, ka, valdībai uzsākot Parex bankas pārņemšanu, FKTK vadītāja Krūmane uzreiz esot ierosinājusi noteikt ierobežojumus naudas izņemšanai no bankas, laikam no Zalāna izskanēja, ka esot bijis kāds, no kādas citas institūcijas, kurš pret šādiem ierobežojumiem esot ļoti iebildis. Izklausījās tā, ka tieši šo iebildumu dēļ nekādi ierobežojumi netika noteikti un nauda no bankas turpināja brīvi aizplūst. Tad nu būtu ļoti interesanti tomēr uzzināt, kurš bija aktīvais iebildumu izteicējs un no kurienes viņš bija. 



Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: