Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.01.2021.
 

Ko un kā darīt ar "Latvijas Pastu"?

Telekomunikācijas, sakari

15.01.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 37
Latvijas Pasts kavē preses piegādes, Latvijas Pasts sāk iekšējo izmeklēšanu par modernizācijas projektu ieviešanu un uz izmeklēšanas laiku atstādina vadošus darbiniekus, par pasta sūtījumu iznīcināšanu uzsākts kriminālprocess, sabiedrībā izplatās baumas par Latvijas Pasta bēdīgo finansiālo stāvokli un nākotnes izredzēm. Vai salīdzinoši īsā laika posmā nav gana daudz negatīvu ziņu sabiedrībai, kas bīstami ietekmē ne tikai Latvijas Pasta kā valsts uzņēmuma darbību, bet arī satrauc sabiedrību kopumā?
Pēc būtības un sava uzdevuma pasts ir ne tikai pakalpojumu sniedzējs, bet visos laikos un pie visām varām tas ir bijis stratēģiski svarīgs uzņēmums, kas, pirmkārt, piegādā korespondenci un presi, līdz ar to arī zināmā mērā uzņemoties atbildību par brīva vārda apriti sabiedrībā.
16.janvāra raidījumā „Kas notiek Latvijā?” debatēsim par to,

Kas šobrīd liedz Latvijas Pastam kvalitatīvi veikt savu darbu – piegādāt visiem abonentiem presi, sakārtot abonēšanas sistēmu, strādāt atbilstoši visām ES prasībām un, esot savas nozares monopoluzņēmumam gūt peļņu, nevis strādāt ar progresējošu zaudējumu prognozi? Vai ideja par Pasta Banku ir panaceja un risinājums visām problēmām? Kas notiks ar preses piegādes tirgu, ja atkal tiks paaugstināti tarifi? Vai līdzšinējā tarifu iesaldēšanas politika neizkropļoja preses piegādes tirgu un nekļuva par vienu no galvenajiem iemesliem paša pasta nerentablā darbībā? Vai Latvijas Pastā ir profesionāļu komanda, kas var piedāvāt risinājumus pasta darbības uzlabošanai? Visbeidzot - kāda ir valsts un valdības atbildība par Latvijas Pasta neveiksmēm un nākotni? Vai Satiksmes ministrijai šobrīd ir skaidrs, kāds būs Latvijas Pasts pēc gada, diviem, pieciem?

Raidījumā piedalīsies "Latvijas Pasta" ģenerāldirektors Gints Škodovs, satiksmes ministrs Ainars Šlesers, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Padomes loceklis Edvīns Karnītis, Konkurences padomes priekšsēdētāja Ieva Jaunzeme, Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Aivars Rudzinskis, a/s „Diena” prezidents Arvils Ašeradens, laikraksta „Zemgale” izdevējs Guntars Līcis un Nevalstisko pasta komersantu biedrības valdes pirekšsēdētājs Aldis Greitāns un DnB NORD Bankas viceprezidents, valdes loceklis Ivars Kapitovičs.


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: