Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 17.04.2021.
 

Kam jānotiek 2010.gadā?

Gada apskati

29.12.2009. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 5
Šīsnedēļas „Kas notiek Latvijā?”, saglabājot iepriekšējo gadu tradīciju, gada pēdējais raidījums būs aizvadītā gada kopskats – šoreiz tie būs vairāk nekā simts zīmīgākie vairāku desmitu diskusiju dalībnieku citāti, spilgtākajos un būtiskākajos raidījumu fragmentos, par vairāk nekā desmit aktuālākajām tēmām, līdz ar raidījuma vadītāja komentāriem.
2009.gada īpašie atslēgas vārdi ir starptautiskais aizdevums, sabiedrības protesti, reformas, vēlēšanas, politiķi un sociālie partneri, un tamlīdzīgi. Visi šie un vēl daži citi ir ietverti „Kas notiek Latvijā?” gada noslēguma raidījuma tematikā, uzrādot gan tendences un pretrunas, gan nostāju maiņas, gan vārdus un darbus, gan, protams, neizdarīto, ilustrējot to ar virkni mazāk un īpaši daiļrunīgiem citātiem. Paveiktais un neizdarītais, solītais - izpildītais un neizpildītais,  un potenciāli iespējamais 2010.gadā – tas savukārt šajā reizē ir raidījuma vadītāja komentāru vadmotīvs.


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: