Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.01.2020.
 
„Kas notiek Latvijā?” šotrešdien skatītāju telefonaptaujā to balsotāju skaits, kuri atbalstīja valsts budžeta pieņemšanu nākamnedēļ, jo citādi būs vēl sliktāk, tikai nedaudz atpalika no tiem, kuri iestājās par budžeta pieņemšanas atlikšanu un būtisku mainīšanu. Ņemot vērā allaž kritisko publiku un daudzos pārmetumus šim projektam pēdējās dienās, tāds viedokļu dalījums liecina – vai nu pacietības mērs vēl nav pilns vai, vismaz, daudzi izvēlas šausmīgas beigas nevis bezgalīgas šausmas.
es    02:17  |  29.11.2009.

nu pret Dombrovski nu pilnigi kā pret sienu, ietiepīgi neuzklausa citus variantus. tāpat brigmanis un zalāns. PĀRŅEM PILNĪGA PĀRLIECĪBA , KA NĀKAMĀJĀS VĒLĒŠANĀS UZVARĒS SC, un laikam jau pareizi vien būs. vismaz tauta paliks pie dzīvības. PAR KĀDU 30 % ALGU PIELIKUMU RUNĀ DOMBROVSKIS? VAI NEVAJADZĒTU VIENREIZ BEIGT ŠO DEMAGOĢIJU UN MELUS? CIK ZINĀMS, NEKĀDI 30 % PIE PAMATLIKMES NAV PLĀNOTI, MAN IR KAUNS, KA ŠĪS VALSTS VADĪTĀJI ALLAŽ GATAVI SAGROZĪT LIETAS, LAI SABIEDRĪBAS PRĀTUS VADĪTU SEV VĒLAMĀ VIRZIENĀ. SKOLOTRĀJU ALGAS NEPALIELINĀS. TIE 30 % ATTIEKSIES UZ PIEMAKSĀM PAR KLASES AUDZ,, BURTNĪCU LABOŠANU UTT, bet VISI SKOLOTĀJI NEAUDZINA KLASES UN ARĪ VISUR NAV JĀLABO BURTNĪCAS. TĀTAD - ŠIE 30% BŪS SMALKI SASKALDĪTI, KUR KĀDS DABŪS DAŽUS LATUS PIE ALGAS, BET DAUDZI NEDABŪS NEKO. NEVAJAG PASNIEGT TO SABIEDRĪBAI KĀ VAROŅDARBU, KA SKOLOTĀJU ALAGAS PAAUGSTINĀS PAR 30 %, JO TIE IR MELI. KĀRTĒJIE. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: