Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.01.2020.
 
Pēc no rīta notikušās Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdes, pēc kā valdības sociālie partneri paziņoja par nākamā gada budžeta projekta neatbalstīšanu, un vakarā sekojošās tikšanās ar valsts prezidentu trīs iesaistītās puses 25.novembra „Kas notiek Latvijā?” sabiedrībai skaidroja notikušo un definēja savas pozīcijas. Premjers gan uzsvēra, ka sociālais dialogs tiks turpināts, un sociālie partneri to nenoraidīja – taču pārējais iesaistīto sakāmais deva pamatu šaubīties, vai šis apgalvojums nav formāls un vai turpinātajam dialogam būs jēga.
Jānis Rožkalns  janis.rozkalns@hotmail.com  16:42  |  27.11.2009.

Fakts ir tas, ka pateicoties ekonomiski ekstrēmi ultraLABĒJO liberālo partiju atrautībai no tautas, dzīves realitātes, tautas svarīgo jautājumu nerisināšana veicinā neticību varai, negribēšanu iet vēlēt un jaunu līderu rašanās tieši no tautas vidus. Katrā ciemā, katrā kopienā. Veco mērģļu politiskie līķi jāizmet vārnām par barību! Viņi nav spējīgi mainīties. Viņi jau sanieguši savas nevarības, cinisma un truluma griestus. Tālāk vairs nav kur iet. Kā spilgts piemērs regresīvā nodokļu politika, kas ir saudzīga pret saujiņu turīgo, bet nežēlīga pret tautas vairākumu. Valstī nav viduslāņa. Ir tikai saujiņa bagāto un citi, kas nespēj vaidot uzkrājumus un dzīvo no algas (ja tāda ir) līdz algai. Attīstītajās valstīs ir progresīvais ienākumu nodoklis. Latvija izceļās ar savu sociālo netaisnīgumu Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Britu salās un Skandināvijā. Pat Jaunais Laiks spītīgi aizstāv grezo villu, jahtu, piļu un dārgo automašīnu īpašniekus, krīzes smagumu uzveļot uz trūcīgās tautas pleciem. Ir cerīgs attīstības potenciāls Ata Lejiņa (LSDSP), Aigara Štokenberga (Sabiedrība citai politikai), Ģirta Valda Kristovska (Pils.Sav.) un "Visu Latvijai" (Latviešu nacionālās identitātes sargiem, kas ir Latvijas valstikuma pamats. Nav latviešu - nav Latvijas). 

mazsalacas meteo  xxxxx  23:40  |  27.11.2009.

Cienījamie,soc.partneri ir ne pret valdību,bet par cilvēkiem.Nu,neskatieties,valdība ,truli uz lietām.Strādājiet cilvēku labā ! Ja nevariet,aiciniet palīgus,rīkojiet konkursus vai.Vai tiešam jāsaprot,ka jums ,vienkārši,nav vienkāršākā izpratne par lietām ? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: