Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 09.07.2020.
 
Problēmu Latvijā netrūkst, kā spilgtākās minot ekonomisko krīzi un ar to saistītās sociālās problēmas un sabiedrības kritiski zemo uzticības līmeni varai. Protams, ka tieši problēmu esamības dēļ arī Valsts prezidents Valdis Zatlers 15.septembrī sasauca valdības ārkārtas sēdi. Taču 16.septembra publisko debašu „Kas notiek Latvijā?” dalībnieki bija arī paškritiski un necentās par visu nebūšanu cēloni padarīt valdību vai politiķus kopumā. Izkristalizējās jautājums, ko sabiedrība pati dara – un vai tai būtu jādara –, lai situācija būtu labāka.
Egils  egis64@inbox.lv  16:51  |  17.09.2009.

Toties Auziņa un Vētras kungi mēģina iesaistīties pavisam dīvaini - ar savām murgainajām augstskolu reformām. 1. Neatceros, ka pēdējos četros gados Vētras un Auziņa kungi būtu apmeklējuši jaunās reģionālās augstskolas (Ventspils Augstskolu, Vidzemes augstskolu, Rēzeknes augstskolu) un iepzinušies ar to darbu.. 2. Par 99% sliecos apgalvot, ka neviens no abiem kungiem nav veicis izpēti par to, kas izmainījies pēdējos 10 gados šo reģionu attīstībā un kāda loma šajos sociālekonomiskajos procesos ir reģionālajām augstskolām. 3. Reģionālās augstskolas sagatavo speciālistus reģiona vajadzībām, jo neviena no lielajām augstskolām nenodrošina pilnu apmācības ciklu uz vietas. Ja studenti pēc 2. kursa dodas uz studēt uz Rīgu, tie neatgriežas,jo parasti paralēli studijām sāk strādat Rīgā un tur arī paliek. 4. Vairāk būtu jāskatās, kas notiek Rīgā. Piemēram, vai tik mazai tautai kā Latvija vajadzīgas Mūzikas, Mākslas un Kultūras akadēmijas. Droši vien pietiktu ar vienu apvienoto Radošo (Kultūras) universitāti. Vai RTU un LU studiju programmas ir sakārtotas un nedublējas? Vai tas jau nav daudz, ja, piemēram, Ventspils Augstskola tulkus sagatavo augstākā līmenī kā LU? 

AIJA    15:30  |  19.09.2009.

Atļaušos nepiekrist M.Auziņam,jo 1)valsts vara,neņemot vērā aktīvos vai mazaktīvos tautiešus ar tām lielajām prasībām pret valsti,20 gadus nav klausījusies un neklausās ne ieteikumos,ne kritikās,bet kā tanki drāžas nezināmā virzienā vai guļ.(daži virzieni gan labi pārskatāmi,tik varen privāti). 2)Mēdiji ir klieguši,tauta protestējusi,mītiņojot,V.K.secinājusi... Iznākums? Izrādās,ka visi baigi mazaktīvie? 3)Virspusē no varas puses ir totāla bezatbildība,tik nevar saprast,nespēja vai negribēšana domāt sakarīgi? Kur vainīgi" mazaktīvie iedzīvotāji",kas aktīvi darbojās savās nozarēs,bet īsā mirklī "aktīvā" valdība visu ekonomiku sagrāva,izveidojot bezdarbnieku un emigrantu armiju? Un ne tikai ekonomiku! Visu,kas saucas VALSTS! Otru Čaksti neatrast,bet prasīt,lai tauta dara to darbu,par ko valdībai tā iztikšanu gādā,gan ir stulbi un nekorekti! Manuprāt. 

LPBCYFkUWy  ghxCmdvOCYXZCaBCTv  12:37  |  28.07.2012.

mattiasa,I have not decided on a cursoe of action to purchase other than avoiding the market at this time.I feel its overpriced, but also annoyed at the "enthusiasm" of buyers right now. Best to avoid and keep increasing my down payment - I have very cheap rent that has enabled us to save a major down payment.My problem is that I will need a larger place soon (expanding family). So I am hoping that inventory starts rising again (this may be the week), and the hysterical buyers peter out so we can make a sensible decision. And oh yeah, how about 20% off the top? 

sZIoVcpOedrW  TqOgMtpulzfpbjzsCRr  05:24  |  30.07.2012.

tj49x4 ntafgbnuwnzz Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: