Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.01.2021.
 
„Kas notiek Latvijā?” debašu mērķi vakar bija izvērtēt valdības ārkārtas sēdes gan formu, gan saturu, un, kontekstā ar to, dot scenārijus gan sabiedrisko, gan politisko procesu attīstībai. Manuprāt šīs diskusijas galvenais „pienesums” bija redzējumu un dažādo alternatīvu mērogs un spektrs. Jo tieši tas, šķiet, visvairāk pietrūka otrdienas sēdē.
elfa  edited7@gmail.com  13:35  |  17.09.2009.

Paldies par vakardienas raidījumu ,vismaz uzdzirkstēja arī humora dzirkstis ,kas noņem drūmuma noskaņu par to ,ka visi visu zin ,tikai neko neviens nevar izdarīt ! Gribu ierosināt citu tēmu ''Kultura ,tv, .mediji ,kādā veidā šajos laikos tiek ar negāciju radīta putra galvā daudziem cilvēkiem, tiek popularizēts uzskats par morāles pagrimumu latviešos ''Ko dara radio un tv Padome,cik kas maksā ,ja programmas pilnas ar zemas kvalitātes filmām utt. Par dalībniekiem pieaicinot dažādu slāņu pārstāvjus ,kā piem. Pēteri Kļavu ,kritiķus -ar ierosmēm ,psihologus , Zanderu kā kolosālu provokātoru ,utt. Man liekas ,ka visas ķimeles ir mūsu galviņās ,kā uz ko skatās .Jums jau nav jāiesaka ,pats ar asprātigu domāšanu . 

Jānis  garozas92@apollo.lv  22:50  |  17.09.2009.

LR1 16.septembra rīta intervijā ar Dombrovski žurnāliste uzdeva tādu jautājumu: kāpēc valdība izvēlējusies no diviem iespējamiem budžeta samazināšanas variantiem 300 miljoni un 500 miljoni 2010.gadā tieši sliktāko variantu- 500 miljoni. Dombrovskis īsi noburkšķēja, ka tas nepieciešams budžeta deficīta straujākai samazināšanai.Tad man paliek neskaidrs, kad un kādā sastāvā ir ticis apspriests , kuru variantu piemērot 2010. gada budžeta sastādīšanai. Atklātajā valdības sēdē par to neminēja, iepriekš neviena publikācija man nav zināma. Arī Jūs savos rakstos un debatēs šo variantu nēesat apsprieduši. Kāpēc. Vai nevar to noskaidrot? Esmu pensionārs un 250 miljonu latu obligāta atņemšana pensionāriem, lai sabalansētu 2010. gada budžetu (pēc Repšes vārdiem valdības sēdē) man nav pieņemama, vienlaicīgi saglabājot 300 tūkstošus aplokšņu algu saņēmējus, lai glābtu uzņēmējus(Kampara vārdi valdības sēdē). Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: