Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.02.2020.
 
16.septembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” izvērsās vārdu pārmaiņa starp zvērinātu advokātu Andri Grūtupu, kurš iniciējis sociālo kampaņu pret izceļošanu, un „Radio SWH” žurnālistu Māri Zanderu. Kad cits debašu dalībnieks, sabiedrisko attiecību uzņēmuma „Hill&Knowlton Latvia” valdes priekšsēdētājs Ralfs Vīlands A.Grūtupa rīcību novērtēja kā „ļoti cienījamu pilsonisku iniciatīvu”, M.Zanders izteica nesaudzīgāku versiju – daudziem cilvēkiem liekas, ka atkal viens „biezais” kaut ko izpildās, jo A.Grūtups ir „biezais”, kurš „principā būtu arī jāliek cietumā”.
Līga    21:41  |  18.09.2009.

Raidījumā lieka šķita advokāta nevajadzīgā piesardzība un "diplomātija" izteicienos.Amats,protams,prasa filtrēšanu,bet,vai tik saasinātu? Nedomāju,ka pasaulē mīlētu kāds miljonāru,kurš 20 gadu laikā uz citu rēķina no nekā ar lielo burtu,kļuvis par miljonāru ar mazo!? Bez Latvijas,varbūt, Grūtupa k-gam ir vēl kāds reāls piemērs? Šaubos gan!Šķiriskuma jēdzienam Latvijā ir cita pieskaņa kā ārvalstīs! Atzīstu,ka mecenātisms pats par sevi ir apsveicama lieta,ja nav savtīguma pieskaņas. Žēl tikai,ka šobrīd uzleca viena šāda "zvaigzne" no iezemiešiem! Otrā ideja arī būtu apsveicama,bet,ka tik nav novēlota? Tā muļķīgā "duelēšanās" starp žurnālistu un advokātu,gan neiederējās kopējā noskaņā. Visumā,atkal secini,ka valstī ir loģiski domājoši ,zinoši ļaudis,kuri dažādu iemeslu dēļ paliek tikai atstatus no valdoņiem,kas norāda tikai uz to,ka valsts "varoņiem",t.i.,pārvaldītājiem,viņi ir ļoti nevēlami. Arī tas raksturo smadzeņu darbības līmeni "augšās".Skumji! Taču,jāatzīst,ka raidījums bija viens no pēdējā laikā vissakarīgākajiem! Paldies! 

Līga    21:41  |  18.09.2009.

Raidījumā lieka šķita advokāta nevajadzīgā piesardzība un "diplomātija" izteicienos.Amats,protams,prasa filtrēšanu,bet,vai tik saasinātu? Nedomāju,ka pasaulē mīlētu kāds miljonāru,kurš 20 gadu laikā uz citu rēķina no nekā ar lielo burtu,kļuvis par miljonāru ar mazo!? Bez Latvijas,varbūt, Grūtupa k-gam ir vēl kāds reāls piemērs? Šaubos gan!Šķiriskuma jēdzienam Latvijā ir cita pieskaņa kā ārvalstīs! Atzīstu,ka mecenātisms pats par sevi ir apsveicama lieta,ja nav savtīguma pieskaņas. Žēl tikai,ka šobrīd uzleca viena šāda "zvaigzne" no iezemiešiem! Otrā ideja arī būtu apsveicama,bet,ka tik nav novēlota? Tā muļķīgā "duelēšanās" starp žurnālistu un advokātu,gan neiederējās kopējā noskaņā. Visumā,atkal secini,ka valstī ir loģiski domājoši ,zinoši ļaudis,kuri dažādu iemeslu dēļ paliek tikai atstatus no valdoņiem,kas norāda tikai uz to,ka valsts "varoņiem",t.i.,pārvaldītājiem,viņi ir ļoti nevēlami. Arī tas raksturo smadzeņu darbības līmeni "augšās".Skumji! Taču,jāatzīst,ka raidījums bija viens no pēdējā laikā vissakarīgākajiem! Paldies! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: