Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 24.11.2020.
 

Krieviņš: novadi vēl nezina, kāda būs nauda pedagogu algām

Izglītība video_f

03.09.2009. Lāsma Rozenfelde  A A A Komentāri: 0
Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Cēsu rajona padomes priekšsēdētājs Modris Krieviņš 2.septembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” pauda sašutumu par to, ka novadi vēl šobrīd nezina, cik lielu finansējumu saņems pedagogu atalgojumam, lai gan mācības jau ir uzsāktas. Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (Zaļo un Zemnieku savienība) to nenoliedza, bet lielu problēmu šai apstāklī nesaskatīja.

T.Koķe uzsvēra, ka provizoriskā sadale pa novadiem ir redzama budžeta likumā, precizētie dati par skolēnu skaitu tiks ievadīti uz 5.septembri, bet uz 10.septembri „nauda būs katrā novadā”. M.Krieviņš savukārt argumentēja, kāpēc šāda neziņa ir „ļoti nopietna problēma” un kādus sarežģījumus rada skolotājiem un direktoriem. Gan nepiedāvājot veidu, kā šīs problēmas atrisināt, ministre skaidroja, kāpēc vajadzīgā informācija joprojām nav zināma.


Video: Modris Krieviņš un Tatjana Koķe par neskaidrību, cik lielu finansējumu skolotāju algošanai katrs novads saņems. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 02.09.2009.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: