Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 10.07.2020.
 
Pēdējās dienās un nedēļās uzskaitāmas vairākas valstiska mēroga aktualitātes saistībā ar problemātiku informācijas pieejamības jomā – pēdējā ir slepenības plīvurs ap Latvijas valdības un Starptautiskā valūtas fonda (SVF) jaunāko vienošanos. Līdz ar to krīzes pārvarēšanas risinājumu apspriešanu informatīvajā telpā aizvieto kaislības un šaubas par to, kas tiek slēpts. Augusta sākumā sagaidāms premjera iniciēts solis atklātības virzienā attiecībā uz jau pieņemtajiem valsts budžeta samazinājumiem, tomēr tas vēl nenovērš problēmu, ka cīniņus ap naudas deficītu pavada informācijas deficīts.
inga    03:53  |  24.07.2009.

Nu skaidrs... vēl vairāk apstiprinās atziņa, ka valdība malo un melos... Bet kaut kā vairs viss šitas nesatrauc. Pārāk pierasti... Degradējamies. 

kamielis    22:18  |  30.07.2009.

Trūkst Domburs, kas paņem aiz krāgas tos politikāņus un papurina vismaz - savādāk sāk galīgi izlaisties! Teiksim 1.slimnīcas slēgšana ir milzīga kļūda, bet šobrīd Latvijā ir jauns sporta veids - kurš vairāk ko spēs likvidēt un nogriezt, neskatoties uz sekām, bet sekas var būt dramatiskas. Domāju, ja šie darboņi turpinās tādā pašā garā, rudenī Latvijā būs lieli nemieri un var sākties procesi ar neatgriezeniskām sekām. Ir vēl pēdējais brīdis, lai kaut ko censtos mainīt, bet jārīkojas ir tagad un ļoti mērķttiecīgi. Kardināli ir jāmaina attieksme un pieeja, pat domāšana, nevis tikai likvidējamo un samzināmo objektu pozīcijas, jo pašreizējo un iepriekšējo politiķu darbības rezultāts, kā izteicās SVF, ir - bezprecedenta ekonomiskās krīze!!! 

aldis  aldin677@inbox.lv.  09:28  |  07.08.2009.

Izeja no esošās krīzes ir tikai viena :apšaut saeimu un valdību, ievēlēt jaunu un apšaut, ievēlēt nākamo un apšaut; tad,nākošie, kuri gribēs nākt saeimā un valdībā, vairs nenāks zagt, bet strādāt tautas un valsts labā ! Citadi ar valstī valdošo politmafiju nevar cīnīties . Valstī jau ilgus gadus tiek realizēts genocīds ! 

vova    15:36  |  09.08.2009.

Valdība ir jāmaina,bet šai valdībai ir jāveic mantas konfiskācija,Godmanim arī,iegūtie līdzēkļi jāieskaita budžetā,kas pretosies tam,to publiski nošaut,jo viņu dēļ valsts ir tādā pakaļā. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: