Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 09.07.2020.
 
10.jūnija publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” par principiem šī gada budžeta grozījumu sagatavošanā asi diskutēja finanšu ministrs Einars Repše un sociālie partneri, kuri ir tieši iesaistīti šo grozījumu tapšanā. Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētāja Žaneta Jaunzeme-Grende pārmeta valdībai, ka tā vispirms partneriem uzdeva atrast 40 miljonus latu, ko pēc vairākām stundām mainīja uz 100 miljoniem. Viņa pauda sociālo partneru gatavību „veikt šo varoņdarbu” 36 stundās, bet brīdināja, ka nākamajā dienā partneru prasība būs reformu vadības grupa, jo politiķi nevar pieņemt lēmumus par strukturālo reformu veikšanu.
Specs    10:27  |  11.06.2009.

Būtu svētīgi publicēt kādu sarakstu ar ministrijām un lēmumus pieņēmušajiem ierēdņiem, kuri ir pieņēmuši lēmumus uz ātro izbīdīt projektus, kas jau priekšlaikus ir iztērējuši/pārtērējuši šī gada budžetu. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: