Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 10.07.2020.
 

Ko, par un pret ko pārstāvēs – vēlētājus, politiku, valsti?

Eiropas parlaments

02.06.2009. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 11
Šajā, priekšvēlēšanu nedēļā, kā jau iepriekš pieteikts, „Kas notiek Latvijā?” debašu tematika ir veltīta vēlēšanām. Trešdien uz debatēm aicināti Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu sarakstu līderi.
Debašu tematika aptvers būtiskāko potenciālo deputātu kompetenču un atbildības spektru – piemēram, Latvijā tik aktuālo lauksaimniecības politiku, vides un enerģētikas jautājumus, nacionālo interešu pārstāvības un ideoloģijas īpatnības, Eiropas Savienības ekonomikas nākotni un konkurētspēju, savienības pašas nākotni kontekstā ar Lisabonas līgumu, ārlietas un paplašināšanās plānus, un tamlīdzīgi, ietverot gan eiroparlamentāriešu līdzšinējo, gan turpmāko darbu un personālijas.

Tā kā „Kas notiek Latvijā?” nav priekšvēlēšanu aģitācijas raidījums, tajā nepiedalīsies absolūti visas pieteiktās partijas, tomēr, samērīgi ar raidījuma garumu un formātu, piedalīties tiek aicināts iespējami plašs kandidātu loks - sabiedrībā lielāko uzmanību un atbalstu guvušajām partijām, kuras un kuru līderi aptaujās vismaz vairākumā gadījumu pārsniedz vismaz 1% popularitātes līmeni.
Līdz ar to uz Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debatēm tiek aicināti 12 sarakstu līderi:
Saskaņas centrs, Pilsoniskā savienība, Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā, Tēvzemei un brīvībai / LNNK, LPP/LC, Jaunais laiks, Zaļo un Zemnieku savienība, Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Tautas partija, Sabiedrība citai politikai, Visu Latvijai, Libertas.lv.

P.S. Skatītāju ievērībai: šonedēļ notiks divas „Kas notiek Latvijā?” priekšvēlēšanu debates. Vēlēšanu priekšvakarā piektdien, 5.jūnijā plkst.21.10 ēterā būs raidījuma speciālizlaidums - Rīgas domes priekšvēlēšanu debates, kurās piedalīsies partiju kandidātu sarakstu līderi jeb mēra amata kandidāti.


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: