Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.11.2020.
 
26.maijā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) nāca klajā ar nestandarta priekšlikumu esošajai ekonomiskās krīzes situācijai, proti, izstrādāt Krīzes likumu ekonomiskās recesijas periodam. Kā 27.maija publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” skaidroja Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egīls Baldzēns, likumam būtu divi galvenie mērķi.
arta    16:04  |  30.05.2009.

Cien. Dombura kungs, dzirdēju par Jūsu uzruni Tautas forumā - liekas, ka Jūs tur ļoti atklāti esiet pateicis ko nozīmīgu. Vai nebūtu iespējams šo runu publicēt? 

Benita    11:20  |  31.05.2009.

Labdien! Ļoti vēlos zināt, ko es kā pilsone varu darīt, lai varētu notikt tā, kā runājāt Tautas forumā. Kā būtu kādu no knL veltīt šī plāna relizācijas iespējām. Ko oligarhi domā par Dombura ierosinājumiem? Ko domā tauta, ir skaidrs. Ies uz barikādēm! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: