Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 24.11.2020.
 
Pēc vakardienas „Kas notiek Latvijā?” debatēm par valsts budžeta grozījumiem, reformām un krīzes pārvarēšanu atliek secināt, ka pie aptaujas četriem atbilžu variantiem par valdības darba vērtēšanu būtu liekami piektais un sestais – ka politiķi nesaprot, kas notiek valstī un nezina, ko darīt. Tad varētu izvilkt tādu kombinēto gala atbildi, ka ar šo nesaprašanu un nezināšanu, kombinācijā ar bailēm lemt nepopulāri un mēģinājumiem meklēt kompromisus un to pamatojumu, valdība nonāk pie nesaprotamas un nekonsekventas rīcības.
inese    16:44  |  28.05.2009.

Patīk šī analīze it īpaši secīgums, kādā krīzes progress izklāstīts. Raidījums vakar bija ļoti labs, prieks bija domāt līdzi. Tomēr atļaušos mazliet oponēt attiecībā uz to uz, ko Jūs norādiet par to, ko dara sabiedrība. Sabiedrība sagaidot "kādu marsieti, buldozeru vai kādu citu", vai ar šo Jūs, Dombura kungs, netieši nenorādiet uz to, ka kādam vajadzētu uzņemties šī marsieša utt. lomu. Tā ir baigā pozitīvisma, funkcionālisma domāšana, kas liek uzsvaru uz cilvēka visvarēšanu. Nu, protams, pašapziņas celšanai noderīgi, bet citādi utopiski - tāpat kā 'kontrolētais kritiens', jo neba tas kāda nopelns - recesija ir process, sāpīgs process, šīm sāpēm ir jābūt dziedinošām, tām jātiek līdz katrai slimās sistēmas sadaļai un jātiek izsāpētam pilnībā, lai aiziet līdz ideoloģijas līmenim kaut vai līdz valstiskuma krīzei, kur vien tā puve ir. Bet cilvēkiem neba tagad būs domāt par valsti, bet gan rūpēties par to, lai jūsu pensionētajiem vecākiem, no darba atlaistajam kaimiņam vai radiniekam pietiktu iztikai un spētu noturēties, kamēr visa no puvekļiem celtā Latvijas pils brūk. Ir jānoturās, lai varētu celties. 

Agris    13:50  |  29.05.2009.

Var jau protams, braši braukt virsū JL, šobrīd, kad formāli valdība skaitās jauna. Var jau protams, neredzēt ka trīs partijas valdībā ir jau 6 un vairāk gadus. bet apgalvot ka Šķēles uzbraucieni Dombrovskim ir lielā mērā pamatoti, ja Šķēle pretī liek pilnīgi stulbus argumentus par labu lata devalvācijai - ir GĻĒVI. Ko nozīmē vien apgalvojums, ka pat ar viduvēju darba ražīgumu Latvijas uzņēmumi būtu konkurētspējīgi (Eiropā) ja ne augstais lata kurss. Vai tad vecās koalīcijas darba analīze nepalīdzētu izvairīties no līdzīgām kļūdām nākotnē? It sevišķi kontekstā ar tuvojošamies vēlēsanām! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: