Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 24.11.2020.
 
„BK Enerģija” īpašnieks Jānis Sprinovskis 20.maija publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” pauda neapmierinātību ar tarifiem, kādus valsts nosaka elektrības ražotājiem no vēja. Viņš sacīja, ka „Latvenergo” šobrīd iedzīvotājiem elektrību tirgo par 7,4 santīmiem, bet uzņēmējam piedāvā cenu 6,6 santīmi.
Andris    09:38  |  22.05.2009.

Protams, ka Sprinovskis apzināti jauc kliņģera mīklā arī mušas! Zariņš zina, par ko ir runa, - salīdzināt cenu, kas rodas "cehā", ar to, kas jāmaksā, lai "plāceni dabūtu uz galda", ir pilnīgi amorāla nodarbošanās. Respektīvi, - par to, ka dzirnavas griež vējš, ražo elektrību, ir jāmaksā viens cipars, taču par n-tajiem vadu kilometriem, kas vajadzīgi, lai to mantu dabūtu rozetē, Sprinovskijs apzināti klusē, vells.... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: