Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 16.07.2024.
 
edvins  edvinsjegers@inbox.lv  12:50  |  03.04.2009.

Labdien! Es domaju kad valsts preizdents ir ticis ne taja laika un ne taja vieta.+ vina amats neatbilst tam.. tik tiesam vajadzigi tadi cilveki kas to ir darijusi un dara.. sanak kad mezstradnieks nomet zagi meza un iet uz saiemu.. domaju kad vainiga ir vike un neliels ieskats vesture. 

skatītājs    10:05  |  04.04.2009.

žēl,ka mums ir tāds prezidents,man bija kauns skatīties šo raidījumu. 

Agris  agris360@one.lv  12:10  |  07.04.2009.

Man šķiet ka šajā valstī pie varas ir cilvēki kuri nedraudzējās ar savu galvu.Tuvredzīgi, vienā virzieā redzoši tas ir labākajā gadījumā!!! Katrai problēmai var ja grib atrast vaiākus risinājumus pie tam dažādos virzienos nevis vienvirziena redzējumā. 

elit    13:40  |  07.04.2009.

cilvēki nedraudzējās ar savu galvu - nenoliedzami! tuvredzīgi - nenoliedzami! labākajā gadījumš par tuvREDZĪBU var to nosaukt. viens vienīgais ir pareizais jeb ātrākais, efektīvākais risinājums. to zin pirmais finišētājs. citi - pakārtotie un aizmirstami risinājumi. :) pat labākais risinājums pamanās aizmirsties. bet ar galvu draudzēties cilvēki grib, saprast (redzēt) grib. var visu ko saprast, bet, kad pēkšņi cilvēkam kā cilvēkam uzaust nevainīgs jautājums "par ko es sevi turu?", tad tai sapratnei ir vērtība ar uzjautrinošu nozīmi. vislielākā problēma - cilvēks domā, ka vēsture ir nenoslēgts process un pilnīgi nepārzin sevi procesā, no, līdz. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: