Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 10.07.2020.
 
Ruta  edite.ruta@one.lv  09:49  |  12.03.2009.

Vai Dombura k-gam nevajadzētu paskatīties no malas arī uz sevi ? Neredzēt neko labu -tikai viss ir slikti ! Tas nu ir mazliet par daudz. Un vai tad mazliet nevajadzētu apgūt kaut elementāro pieklājību . Pārtraukt jebkuru runātāju pusvārdā nu galīgi nav nekas patīkams no malas klausoties . Ja runātājs intelektuāli ir tādā pašā līmenī , tad vēl nekas , bet ja runātājs ir korekts un izglītots, tad tas ir briesmīgi.Varbūt Jums vajadzētu apmeklēt kādus pieklājības kursus un pašam uzrakstīt savu darbu plānus līdz 2012.gadam ? Ja Jūs sēdiet savā krēslā kā tāds diktators un izturieties ciniski pret saviem studijas viesiem , tad raidījums kļūst nebaudāms. 

Arturs-pensionar    10:39  |  12.03.2009.

Vēl divas reizes uzrakstīju,paņēmu lupu,komentārs atkal pazudis,jo lūk esot nepareizs kods,apžēlojaties par pensionāriem,laikam taču tēlotājģeometrijas ainas palikušas par sarežģītām. 

KNL redakcija  knl@knl.lv  11:12  |  12.03.2009.

Cienījamais, Artur-pensionar, koda ievadīšana publicējot komentāru nav redakcijas kaprīze, bet gan drošības `līdzeklis`. Ceram uz sapratni. 

Jānis Domburs    11:14  |  12.03.2009.

Ruta, paldies par recenziju, bet nepārvērtējiet - nu nav tā, ka neredzu neko labu. Žurnālista darbs ir kritiski vērtēt un jautāt, kas ir labs vai slikts, politiķu un nepolitiķu darbs ir argumentēt par vai pret vienu vai otru. Bet, ja deklarācija ir tikpat frāžaina, kā daudzkārt, tad mans pienākums ir to novērtēt negatīvi. Par pārtraukšanu un visu pārējo, atkārtošos neskaitāmo reizi, ja diskusiju vadītāji un žurnālisti, jebkur pasaulē, nepārtrauktu runātājus un neizteiktu par viņu teikto replikas, arī ciniskas, tad nekādas diskusijas nenotiktu, būtu monologu kopums, kas ir kaut kāds cits žanrs, daudziem vēl jo nebaudāmāks. Nejauksim pieklājību, piemēram, mājās pie viesību galda, un TV tiešraides formātā. Kas attiecas uz darbu plāniem, tad man tādi ir, un daudz operatīvāki, nekā tiem politiķiem, kuri līdz nākamajam vai 2012.gadam plāno izdarīt to, ko varētu izdarīt mēneša vai divu laikā. Jānis Domburs 

alias    12:40  |  12.03.2009.

Kas attiecas uz darbu plāniem, tad man tādi ir, un daudz operatīvāki, nekā tiem politiķiem, kuri līdz nākamajam vai 2012.gadam plāno izdarīt to, ko varētu izdarīt mēneša vai divu laikā. _________ Tad varbūt vērts sēsties premjera krēslā? Vakar nekļuva skaidra viena lieta. Ja jaunajai valdībai tiešām beidzot ir pielecis, ka valsti baro uzņēmēji, tad kas NODOKĻU LIKUMDOŠANĀ tiks darīts par labu uzņēmējdarbībai? Tas pats PVN, kas tiek maksāts no nesaņemtas naudas, kuru šobrīd ir visas izredzes nekad nesaņemt, tas pats avansā maksājamais uzņēmumu ienākuma nodoklis, ar kuru faktiski uzņēmēji izsniedz valstij bezprocentu kredītus, tas pats nesamērīgi augstais sociālais nodoklis, kuru uzņēmējs maksā un pec tam vēl pats maksā par darbinieku slimības lapām. Kādā no nākamajiem raidījumiem labprāt dzirdētu gan Dombrovska, gan Repšes, gan Segliņa, gan arī VID viedokļus par šīm lietām. 

Skatitajs    14:15  |  12.03.2009.

Man agraak Dombura kungs patika Jusu raidijums, bet gadiem ejot, ipasi Peedejo divu vai cik tur gadu laikaa un it Seviski vakardienas raidijumaa atklajas skumss Fakts ... Tas kaa Juus lamajat,kritizejat, pasmejaties par JL un biezi partraucat piemeram Dombrovski - liek nojaust ka Jums patik otra ierakumu puse? Ja Juus esat neitrals, kapec Godmanim lavajat ilgi bla bla bla bla bla, tikai reti reti Jus vinju Partraucaat, bet vakartdien to vien darijat kaa partraucat Dombrovski - itkaa vins butu vainojams tam, ka Sii valsts ir novesta uz bankrota robezas... Un Jusu vakardienas Slavetais Bankas prezidents reiz ir teicis (Pirms sudiem par ko Bridinaja daudzi un arii arpuslatvijas eksperti,un ko jau tagad izdzivojam) - Krize ir tikai Musu galvaas, cilvekam kuram ir laba algaa arii ir viegli teikt - ka jagriez tris reizes vairak nekaa domats tagad... Mes itkaa dzivojam Demokratiskaa valsti, tapec arii tadas pardomas par To visu! Skumji! 

Vija    15:29  |  12.03.2009.

Visi, kas atbalstām Dombrovski un viņa izveidoto valdību, saprotam arī to, ka tā balstās kā uz plāna ledus, tāpēc jebkura kritika liekas bīstama.Es baidījos par vakardienas diskusiju, bet ne mirkli nepārmetu Dombura kungam asumu, jo viņa uzdevums ir pacelt problēmas (patīk man vai nē!), uzklausīt dažādi domājošus, neļaut diskusiju pārvērst par viena aktiera teātri. Dombrovskis godam izturēja!Mums nepatika iepriekšējās valdības vienas patiesības sludināšana, tāpēc atcerēsimies, ka arī mūsu patiesība kādam var būt nepieņemama. 

KIWI    18:20  |  12.03.2009.

viens no uzjautrinoshakajiem un saturiski labakajiem KNL pedejo 2 gadu laikaa, diemzheel Seiles kundzi pensija nevar sutut, soc budzets butu jateeree, bet vajadzeetu.. :D 

zeltene    23:01  |  12.03.2009.

skatoties vakardienas KNL man pirmo reizi, kopš skatos šo raidījumu, likās, ka varbūt tomēr Latvijā notiks kaut kas labs, ka mēs sāksim iet pa pareizo ceļu...varbūt! Paldies, Domburam par diskusiju, kaut gan šerps jau viņš ir. Kas likās zīmīgi vakar, ka jaunā meitene, Ikstenas jaunkundze, pozicionēja sevi kā spilgtu pieēru tam, ka clvēks gaida kaut ko no valsts - iedvesmu, mūzu, naudu u.t.t, par visu smīkņā (kas bija ļoti uzkrītoši), bet ko viņa ir darījusi, lai Latvja kļutu labāka?? viņa tikai var pasūdzēties un pasmīnēt:) tomēr ceru, ka mums Latvijā ir spilgtāka jaunatne nekā vakar to redzējam... 

Eva Ikstena    09:00  |  13.03.2009.

Labdien Zeltene, aicinu iesaistīties kādā no jaunatnes NVO (Latvijas Jaunatnes padomes mājas lapā www.ljp.lv var atrast virkni organizāciju) un būt pilsoniski aktīvai, kā arī veidot nesmīkņājošāku iepaidu par jaunatni Latvijā :)Kopš 9 gadu vecuma esmu līdzdarbojusies dažādos notikumos, tai skaitā strādājusi ar sociālā riska grupas bērniem un jauniešiem, veidojusi neskaitāmus seminārus, projektus, apmācības jauniešiem, aizstāvējusi LV jauniešu intereses visos nozīmīgākajos ES un starpt. pasākumos. Šī ir trešā valdības deklarācija pie kuras izstrādāju jaunatnes sadaļu, tādēļ pamatoti uzskatu, ka kaut nedaudz izpratnes (un ne tikai prasošas) man ir. Veiksmi Jums! 

Jana    10:02  |  13.03.2009.

Rimševics pats teica, ka turpinātu strādāt arī par krietni mazāku algu un priecātos, ka vispār ir darbs. Kāpēc viņa alga vēl nav samazināta līdz kādiem 500 Ls? To pašu vajadzētu darīt arī ar visiem pārējiem valsts darboņiem, tai skaitā ministriem un deputātiem. 

.erneram    19:11  |  13.03.2009.

Paldies par linku... Uzmundrinošs raksts 

Econ    00:12  |  14.03.2009.

To jaunieti gan, liekas, nevajadzēja aicināt. Man liekas, ka viņa atgādināja postpadomju jaunatnes pārstāvi ar lozungu "dodiet, man pienākas", pat bija neērti skatīties. Un, lai, ar tādu pašapmierinātību smaidot, kritizētu, Dombrovski, pašai vajadzētu sākumā sasniegt to, ko viņs ir sasniedzis. Vai arī tika uzaicināta tikai sava uzvārda dēļ, tas gan neko labu neliecinātu. 

Econ  zeltene  00:17  |  14.03.2009.

Piekrītu Jums. 

soc.darbin.lauko    17:48  |  14.03.2009.

Ieskatījos koment. un esmu patiesi priecīga, ka atbildes uz izteiktajiem viedokļiem, raksta pats Jānis. Paldies viņam par to. Domāju, ka tad šeit nebūs vieta agresīviem koment. bet būs arī ieteikumi un mūsu priekšlikumi un padarītie darbi ekonom. attīstībai, Arī es vēlētos ko jautāt agresīvajai jauniešu pārstāvei-- ja Jums ir pieredze darbam ar soc. riska grupas jauniešiem un bērniem, tad man kā soc. darbin. izskatās,ka saskarsme ar šiem jauniešiem notiek lekciju līmenī, tā ir teorija, Es ieteiktu pievērsties vairāk praktiskām darbībām, izmantojot ES līdzekļus, un domājiet - jaunieši kā praktiski varētu palīdzēt atkarīgajiem, uz noziedzīga ceļa nonāk. profilaktisko pas''akumiem, novēršot noziedz. visas atkarības-- informējiet attiec. min. pārstāvjus par situāciju ar narkot. izplat. un t.t.--- jums daudz darba šajā jomā- uz priekšu,,,,,mūsu daļa jauniešu ir jāglābj, un to var izdarīt pamatā enerģiski un aktīvi jaunieši, bet pārmetums, ka politiķi jūs neiedveso izklausījās smieklīgi, lai neteiktu vairāk. Tas nav pārmetums, bet ieteikums- pavērot sevi no malas. Jāni, lūdzu aicini studijā nosvērtus un zinošus cilvēkus speciālistus, ļoti gribu zināt kur pazudusi politoloģe Ilze Ostrovska? Bet par jauniešiem - ja jau gribi,viņus aktivizēt, tad vēlams aicināt lielāku jauniešu aktīvistu pārstāvjus, lai nerodas iespaids, ka visi tādi slavenu cilvēku ģim. locekļiem tā ir atbildība nevis priekšrocība. Vēl atļaušos teikt, ka uzticos Dombrovska komandai (protams būs sarežģīti ar E. R.,jo viņam vara sagādā baudu (tāpat kā I.G.) UN TAS IR BĪSTAMI.Bet ļoti patī premjera atbildes uz jautājumiem, tās tiek pateiktas un izskaidrotas visiem saprotamā valodā.Viņš prot ieklausīties un uzklausīt.Saprotu, ka Tu esi "agresīvais" žurnālists, bet atceries 199tos gadus kā Tevi "noknābāja" un raidījumu slēdza (liekas tas bija saruna divatā).Un dažreiz publisku kritiku (nepamatotu) nevar ilgi nomazgāt, jo šo raidījumu skatās visa Latvija un otrā dienā vēl pārrunā. Priecājos, ka tiek izvilkti gaismā patiesi "stulbi" ierēdņi. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: