Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 05.12.2020.
 
To, kas notiek ar Valda Dombrovska valdības veidošanu, lielā mērā ilustrē atbildes vakar „Kas notiek Latvijā?” debatēs uz it kā tik vienkāršo jautājumu par to, kas jauns būs jaunajā valdībā un tās darbā, izņemot citu premjeru, izmaiņas koalīcijas sastāvā un ministru posteņos. Tam vēl var pievienot retorisko jautājumu par to, ciktāl iespējamas fundamentālas izmaiņas pēc tam, kad līdzšinējiem ministriem amati jau norezervēti, bet jaunās valdības darbu plāna vēl nav.
vasjad    14:51  |  05.03.2009.

Vai nav vienalga kas būs nākamie premjeri un citi. Tie tikai ņems nodokļus cenas cels. Tagad ir mūsu pēdējas laimīgas dienas šajā dzīvē un šajā valstī. Kad tikai sāks darbu jauna valdība, mēs kļūsim par vergiem. Un tikai kā no āboliem sulu spiedīs jaunus nodokļus un apgriezīs ka davidiešus. Doombrovskije un pārējie – tikai līdz kārtēja aizdevuma saņemšanas brīža. Tikai lai paliktu ilgāk savos kabinetos. Ja pēc visiem aizdevumiem latu nenoturēs, tad vajag visiem gudrajiem šeit nošauties. 7 00 000 000 : 2 300 000 : 9 : 30 = 1 lats dienā no katra no mums tikai uz šo gadu vajag no mums tikai lai valdība varētu aizņemties un nākotnē. Kur no mums ņemt nodokļos tik daudz, vel piedevai pie tā, ko ņem jau tagad? Un kāds papildpprocents varētu būt lai no tā sanāktu lats katru dienu? Doomb-2 drīz būs klāt. Pārāk glīti viņš izskatās un pārāk bagāts lai lūgtu palīdzību. Vajag viņam pie dietologa vai uz taukaino lipopo upi. 

kele    22:53  |  09.03.2009.

Radīt alternatīvu gan pēc formas, gan pēc satura nevar ar jau norezervētām ministru vietām esošajiem ministriem, bet tās rezervēja balsu sadalījums Saemā. Tad nu kurš pateiks, ka ir nepieciešamas jaunas vēlēšanas?? Un izvilks variantu, kā līdz tām nokļūt pēc iespējas ātrāk, jo savāk viss ir pilnīgi lieka (nelietīga) laika tērēšana... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: