Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 21.01.2021.
 
Premjers Ivars Godmanis 3.decembra raidījumā „Kas notiek Latvijā?” (KNL) iebilda apgalvojumam, ka liela daļa Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļu nenokļūst pie uzņēmējiem, bet paliek valsts iestādēs. „Kapacitātes celšanā pa visiem sešiem gadiem ir 52 miljoni,” paziņoja premjers. Caurskatot projektu sarakstus, KNL secina, ka ar dažādu institūciju kapacitātes paaugstināšanu, politikas dokumentu izstrādi, pētījumu veikšanu un līdzīgiem valsts pārvaldes projektiem ir saistīts finansējums vismaz 150 miljonu eiro apjomā. Turklāt ar fondu ieviešanu saistītās iestādes saņems arī tehniskās palīdzības līdzekļus – vēl 133 miljonus eiro.
liene    04:19  |  10.12.2008.

paraziiti, taas valsts instituucijas, savtiigi rij, rij un neaizrijas... Nedomaaju, ka Latvijaa kaads par ekonomikas sildiishnu raizeejas, tas tikai taads sauklis, jo kaa tad citaadi izskaidrot ideju par PVN palielinaashanu, kas ir veersts, lai valdiibai un taas paraziteejoshajaam iestaadeem buutu vieglaak paarlaist gruutiibas. Te nav interese par makro, jo logiski buutu samazinaat nodoklu svaru, lai iekustinaatu ekonomiku. Piemeeram pagaajusho nedeelu Lielbritaanija pieneema leemumu par PVN samazinaajumu par 2% ar meerki sildiit ekonomiku, kaut arii valdiiba tiek kritizeeta, ka tas neko daudz nedos un taa tik taada teeloshana, ka tie tur augshaa ko baigi dara situaacijas uzlaboshanai. Bet peec teorijas pareizi. Kad cilveekiem iet labi, no viniem var vairaak ko panemt, lai gruutaakos briizhos vareetu pabalstiit un mazliet atvieglot dziivi. Lai vai kaa, man, personiigi, neskiet, ka Latvijaa valdiiba darbojas iedziivotaaju interesees. 

aļe    11:35  |  10.12.2008.

godmanim, kāpēc nav arestēti parex bankas īpašnieki un nav veikta mantas konfiskācija visām pastarpinātām personām un firmām. 

soc.darb. no lau    11:39  |  10.12.2008.

Lūdzu pratīsim izmantot un paņemt ES līdzekļus soc. probl. risināšanai- piem. dzīvoj.māju celtniecībai un māju siltināšanai, jo nemūžam nesamaksāsim par ES cenām. LG. Varbūt nedraudēsim ar bada gadiem, (paši redzam, ka tādi draud) bet risināsim, kā arī pašu spēkiem un darbiem varam kārpīties no bedres laukā. Mūsu pašvald. dzīvoja leģendārā ceļotāja Erika Gile, kura no dzimšanas visu mūžu pavadīja inval. ratiņos, Bet pati sev stādīja dārzā dažādus dārzeņus, viņai neļāva sevi aprūpēt un palīdzēt, to mēs pašvald. darbin. darījām ļoti uzmanīgi. Vai tad mēs vairs paši neko nevaram laukos izaudzēt?? Un lētāk kā ES produktus pārdot. L''UDZU BRAUCIET UZ LIETUVU UN IGAUNIJU MĀCĪTIES, CIEN. POLITIĶI. 

zelma    11:55  |  10.12.2008.

Kāpēc valsts un pašvaldību līdzekļi bija jāglabā Parex un citās komercbankās, ja Valstij ir sava - valsts banka (Hipotēku banka) ?????? 

teodors  teodors@inbox.lv  23:42  |  10.12.2008.

Esmu piedalījies ES projektos un lielākā daļa bijusi saistīta ar šo bezjēdzīgo kapacitātes celšanu, kas vairumā gadījumu ir vienkārši naudas notrallināšana. Paskatieties tagad likvidējamā ĪUMSILS mājas lapā - jaunais projektu konkurss kur atkal desmitiem miljonu latu aizies velns zina kur. 

Lote    12:22  |  18.12.2008.

Semināri un visādi kursi valsts struktūtu ietvaros jau sen ir kļuvuši par zemē nosviestu naudu. Iegāž tūkstošus tādā projektā kaut kādai aģentūrai, tā noorganizē dažus seminārus par neko ar kafijas dzeršanu un pusdienām, papildus krāsaini izdales materiāli vākos, kurus visi ir pazaudējuši nākamajā dienā. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
ES struktūrfondi  

     Kas notiek ar ES fondu 2007.-2013.gadam apguvi?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: