Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 11.04.2021.
 
Nekustamo īpašumu sfēra šobrīd Latvijā ir starp sabiedriski un valstiski aktuālākajām, līdzās veselībai, izglītībai, likumībai, labklājībai un citām. Nekustamā īpašuma nodoklis ir viens no līdzekļiem šīs sfēras sakārtošanai, kā tagad populāri teikt. Vēl jo vairāk, šis nodoklis var būt viens no līdzekļiem citu sfēru problēmu risināšanai, vismaz pašvaldību līmenī. Var būt. Bet var arī nebūt. Tas, kāda būs turpmākā nodokļa politika pēc otrdien valdībā pieņemtā lēmuma bija vakarvakara diskusijas "Kas notiek Latvijā?" pamatjautājums. Jautājumu paliek krietni vairāk nekā atbilžu.
vasjad    12:07  |  12.06.2008.

Ne katrs iedzīvotāis maksatu vienādu likmi, bet tikai par noteikto kv m platību - piem. 30 m2 uz cilvēka! Ja ir vairāk - maksā visu summu par parējo atlikušo! Citādi būs nekustāmajiem millionariem atbalsts uz vienkaršo cilvēku muguram!!! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: