Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.01.2021.
 
PAMELA  Domburam  17:50  |  17.09.2008.

Punkts 1)Nevajag savākt tik lielu baru,ka katrs no klātesošajiem 1x spēj pateikt tikai teikuma sākumu/izņemot Godmani/ Punkts 2) Godmanim NAV nekāda reāla plāna birokrātijas samazināšanai,jo ,ja viņš kustinās tos liekēžus,kritīs pats ar troksni.Politmafija to nepieļaus,TP pirmā,arī pārejā "koalīcija",ja jau jāveido kaut kādi nejēdzīgi sekretariāti lai ,nevis valstij un tautai dotu labumu,bet t.s. koalīciju noturētu uz māla kājām ,pat ar valsts budžeta izsaimniekošanu,JO ne es ,ne mani paziņas,draugi,piem.,no Kastēna bandas neko neesam ieguvuši.Tieši otrādi,"integrējamie"paliek arvien nelabvēlīgāk noskaņoti pret valsti un mani,kā latvieti.Kastēnam 48 liekēži un tērē 1,75 milj.Ls.Cik reižu uzpampis Kastēns salīdzinot ar Muižnieku?KO dara BĒRNU labā reāli Baštiks?Vai viņš kaut zina,cik bērnu neapmeklē skolu,cik bez vecākiem,kuri Īrijā u.t.t.?KUR ATDEVE?Broku gan vajadzētu atstāt,citādi TP savāks visas finanses un Latviju atstās ar pliku pakaļu.Cik esmu dzirdējusi Godmani,NEKĀ JĒDZĪGA!! 

Raivo    18:28  |  17.09.2008.

Jā nevajag tik daudz tos ekspertus, visi tāpat nepaspēk savu viedokli izteikt. 

par svētajām gov    08:57  |  18.09.2008.

Jautājums Godmaņa kungam! cien. Godmaņa kungs sekritariātu likvidacija ir sākotnēji labs sākums, bet kāpēc netiek izskatīts jautājums par pilnvarnieku, valžu locekļu, kas nereti ir vairākās organizācijās un reāli neveic darbu, likvidāciju vai samazināšanu, viņu algu apcirpšanu un nevajag teikt ka tas ir uzņēmuma lēmumi pacelt vai ne, ja valstij pieder akcijas. Kā var paskaidrot to ka valstij piederošajos uzņēmumos valsts maksā tādas nenormālkas algas. lattelekom šefs saņem vairāk nekā FIB šefs amerikā. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: