Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.12.2019.
 
Šodien Saeimai ir atbildība, lemjot par pilnvarojumu valdībai parakstīt pirms gandrīz desmit gadiem parafēto robežlīgumu, neatstāt neatbildētu nevienu no būtiskajiem jautājumiem, kuri ir parlamenta un politiķu kompetencē. Pēc vakar "Kas notiek Latvijā?" izskanējušā plašā viedokļu klāsta par robežlīgumu, šādi jautājumi acīmredzami ir un paliek.
epCifRarr  NDjClmmqAA  20:34  |  20.06.2012.

Hi KelliI picked up on you and Nox Dormienda via Abbeys bootskore here in Sydney Australia. We have a pretty solid bunch of Historical Mystery fans here and it was great to read how well your Roman Noir has done. Naturally I have looked for a copy and now have one! I'm a huge Marlowe fan, so adding this to HM sounds brilliant!Best wishes and looking forward to Maledictus!Ray Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: